Тішуся неперетішуся• Изменено вчера в 20:57
какая футболка больше нравится?
детская. для мальчика лет 7-8.
з.ы. я не покупаю ребенку, просто интересно кое что сравнить.
Зробіть вибір:
вже голосів:
в полоску
темно синяя
тыц
Тішуся неперетішуся
• вчера в 22:43
Ответ дляГолубая фишка
Они не интересные не модные и сильно устаревшие
а что модное и не устаревшее?)
Тішуся неперетішуся
• вчера в 22:44
Ответ дляТа легко!
Мой в 11 такую как на фото оценил. Раньше мне кажется не заметил бы даже
на каком именно фото?
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляПацан к успеху шел
Я про другое подумала... Но я - явно не сторонница нынешних европейских веяний...
Це теж є.
Малюнок в стилі «тай-дай» спочатку робили раста, потім хіппі.
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
я вообще думала это рисунок лгбт))))
Якщо Вас не бентежить що він схожий на лгбт та на раста, можете купувати.
Інколи бачу дитячий одяг з коноплею, черепами, політично-патріотичною символікою і т д, комусь ок, комусь ні.
Моя точка зору, що дитині краще нейтральний одяг, а вже коли підростуть то хай самі обирають. Але це суто моя точка зору, нікому не навʼязую її