АнтиТанкист• 1 час назад
Нашийник з gps для кота
Хтось користувався? Дайте відгук, будь ласка. Киця на канікулах в селі, виходить у двір. Хочеться знати завжди де вона
Аль де Барановна• 1 час назад
Почитаю. Мне тоже надо.
Все отзывы, что читала - плохие. Может кто-то хорошую рабочую модель посоветует
черная мамба• 54 минуты назад
у нас был ошейник с трекером у кота идиота любимого - не советую, все равно бегаем за ним по соседям. пристегнули на поливную систему - анатомическая шлейка и красота, гуляет и не убегает.
Зупка_цем• 44 минуты назад
викинуті гроші, кішка дома, а він показує, що то посередині дніпра плаває, то в сусідньому районі. Коли тривоги, взагалі жесть. Брала WouDog, чи якось так
АнтиТанкист
• 42 минуты назад
Ответ длячерная мамба
наша дуринда десь знайшла собі ничку на території. Точно не вийшла за межі. Обшукали все, кожен кущ, кожне дерево. 2 години буквально коту під хвіст. Вийшла сама потім, не зрозуміло звідки. І ось знову немає.
Кили и Манджаро• 28 минут назад
Ответ дляАнтиТанкист
Та оставьте ее в покое
Позаземний розум• 23 минуты назад
Самовигул=смерть для кота. Рано чи пізно.
Не розумію таких людей.