Оч@ров@Шк@• вчера в 17:26

Запоріжжя. Я вже не витримую. Дайте пораду.

Маю 2х дітей до 10 років, ЗП високу для Запоріжжя, чоловік має бронь, ЗП також вище середньої, може працювати в центральній частині країни-Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська а Вінницька область, далі виїхати не може, це не його територія по роботі. Квартиру в Запоріжжі знімаємо- 3 к 10 тис, дуже гарна у відносно тихому районі. Батьки мої мають гарну 3 к квартиру та не хочуть виїжджати, ховаються у сховище поруч. Маємо за містом чудову літню дачу з басейном, де відносно в тиші можна відпочити. Але! Школа поряд підземна, діти на вулицю не виходять, гуртки всі скасували - пересуватися по місту небезпечно, діти дорослішають і все гірше реагують прильоти, почали плакати. У відпустку поїхали у Вінницю і зрозуміли, що є інше життя- тут немає тривог! Максимум за день 15 хв., в Запоріжжі 20 годин! Тут діти живуть наче війни і не має - басейни, гуртки, дитячи майданчики. Я розумію, що мабуть потрібно виїхати із Запоріжжя, навіть ціною того, що діти почнуть жити в реалі жорсткої економії, як і ми. Знімати квартири по неадекватним цінам в тилу, вивести батьків та залишитися мені без роботи на деякий час-це все відкат по фінансам. Але ж мабуть бідне життя краще тим, що безпечніше
СкумбріяП8• сегодня в 08:55
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чоловік може працювати майже по всій Україні - має бронь. Питання по моїй роботі, моя ЗП в Запоріжжі 50+тис, а через 6 років можу йти на пенсію 20 тис. Якщо зарах виїхати - втрачаю це все, місць в спокійних регіонах зараз немає в структурі.
Значит сидите. Возможно найти вариант перевода в регион потише без увольнения?

СкумбріяП8• сегодня в 08:58
Ну вот же, автор. Все реально. Делайте справки детям, что в условиях войны страдает здоровье, психика. И вперед.
автор Оч@ров@Шк@ • сегодня в 09:25
Ответ дляСкумбріяП8
Це так в реалі не працює. Немає вільних місць в спокійних областях, якщо немає потрібних знайомих.
Кручу хвости• сегодня в 10:12
Ответ дляОч@ров@Шк@
На ниже должность?
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 10:20
Ответ дляОч@ров@Шк@
То вы писали что вы не можете уволиться
То уже можете
Что-то вы врете все …
То потратили деньги на ремонты, а живете на аренде хорошей квартиры
Так какие ремонты ?
Очень много выдумок
автор Оч@ров@Шк@ • сегодня в 10:20
Ответ дляКручу хвости
На ниже должность?
На нижчу також, на рівнозначну я навіть не сподіваюсь (я головний фахівець в головному управлінні, підполковник), ніхто мені таку посаду в іншій області не запропонує, там своїми вже все зайнято.
Кручу хвости• сегодня в 10:22
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ваш выбор просто выгода или безопасность,вот и все .Это только ваше решение,что хотите от посторонних
Деньги вкладывать в ремонты под обстрелами странно
автор Оч@ров@Шк@ • сегодня в 10:22
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
То вы писали что вы не можете уволиться
То уже можете
Что-то вы врете все …
Так какие ремонты ?
Очень много выдумок
Я писала , что могу уволиться только по окончанию контракта- через 2 года. Фото дачи и квартир уж простите, делать для Вас не буду.
автор Оч@ров@Шк@ • сегодня в 10:28
Ответ дляКручу хвости
Что значит просто выгода? В другом городе никто содержать моих детей не будет, снимать квартиру, питаться, учиться и лечиться это базовые потребности, на которые нужны средства, которые я теряю - уезжая. Странно, что это нужно объяснять.

ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 10:28
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нафига та дача ? Если нет своей квартиры
Вы делали ремонты в чужих ? В Запорожье ? Вы смешная ?
Не надо мне фото
Так если вы можете уволиться только через 2 года, как вы собираетесь переезжать и о чем тема ?
Или детей муж заберёт в спокойную область?
Кручу хвости• сегодня в 10:29
Ответ дляОч@ров@Шк@
У вас муж сохранит доход и вы тоже найдете работу.Правда настоящую,а не бумажки перекладывать за много денег
Живите в ЗП дальше,нам все равно
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 10:29
Ответ дляКручу хвости
Живите в ЗП дальше,нам все равно
Так автор пишет что может уволиться через 2 года, не раньше
Кручу хвости• сегодня в 10:29
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Может раньше,но тогда потеряет плюшки
автор Оч@ров@Шк@ • сегодня в 10:33
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не надо мне фото
Я все уже описала выше - в какой квартире мы делали ремонт и зачем это делали. А дача нужна, чтоб летом дети не сидели в городе, а отдыхали на природе с бассейном.
Буду пытаться переводиться, если нет-да уедет муж с детьми, если сможем уговорить хоть одну из бабушек поехать с ними.
Кручу хвости• сегодня в 10:32
Ответ дляОч@ров@Шк@
К чему тогда ваша тема?)
ЗабежАЛОЧКА• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы блаженная, честное слово
Если все так и есть, тогда отправляйте детей, а не надейтесь на пенсию, до которой там не доживете.
автор Оч@ров@Шк@ • 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
Живите в ЗП дальше,нам все равно
Откуда Вы знаете в чем заключается моя работа? Это обесценивание характеризует Вас как недалекого человека.
автор Оч@ров@Шк@ • 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
К чему тогда ваша тема?)
В старпосте написано о чем моя тема-нужно решиться на не простое решение.
Кручу хвости• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Да да,такое теплое место,что даже под страхом смерти не покинете
Это вас характеризует как мать

автор Оч@ров@Шк@ • 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
Это вас характеризует как мать
Я не за место держусь, а за высокую зарплату. Она у всех такая в ДСНС в прифронтовых областях, от должности не зависит.
Кручу хвости• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Место это общее понятие,включающее зарплату и условия работы
Рассказница• 2 часа назад
Ответ дляЦвіпканя
А що тут угадуватм? Лише на початку 2022 їхали взагалі без нічого і не робили з того трагедію. Нічого не було відомо про умови, про перспективи, нуль інформації. Зараз простіше, відомо куди йти, що робить. Тоді ти приїжджав сам, і без мови тикався як сліпе кошеня. За руку ніхто не водив, організовано нічого не було. Самі з нуля шукали інформацію по крихтам. Але бажання повернутися у війну не було.
Как раз в 22 было проще - помощи - хоть попой ешь. Волонтёры на каждом километре и бесплатное жилье в широком ассортименте.
Цвіпканя• 2 часа назад
Ответ дляРассказница
Що ви називаєте допомогою? Вид на проживання давали однаково, що тоді, що зараз. Розмір допомоги зараз трохи збільшений на розмір інфляції. З житлом то була лотерея, комусь пропонували келію у монастирі в глухому селі без транспорту, комусь кімнату у готелі для дальнебоїв розміром із ліжко. Зараз у моїй країні житло шукаєш сам, це єдина відмінність. Натомість все організовано. Ти розумієш куди іти, на які види допомоги можеш розраховувати, як оформити медичну страховку, як бути зі службою зайнятості, як влаштувати дитину у школу , можеш відкрити рахунок у банку і т.д. На початку 2022 все обмежувалося видачею виду на проживання і обіцянкою сплатити першу допомогу через 1,5 місяці. Все решта - САМ. Зараз є соцпраціаник і асоціація, які водять скрізь за руку. Рівень стресу - небо і земля.
Рассказница• 2 часа назад
Ответ дляЦвіпканя
По Україні переїхати набагато простіше) Як мінімум нема мовного бар´єру, ви розумієте як все працює і куди йти. Нема проблем ні зі школою, ні з медициною, ви можете без проблем зняти житло - лише плати, ви одна з українців, а не іноземка. Це в мільйони рази простіше. Тому насправді єдина причина чому ви і досі в Запоріжжі - це ваше небажання кудись їхати. Але це вам вирішувати де жити. Ваше життя - лише ваша відповідальність.
Ну, да. Мне 51 год. Мужу 59. На нас моя мама и свекровь.
Нам нужно снимать 3 отдельных жилья.
В Запорожье у нас у всех свои квартиры и хорошие работы. Где на ЗУ мы вдвоём мужем в нашем возрасте сможем найти работу, чтоб обеспечить три аренды и хотя бы саму простую жизнь?
Я все время смотрю варианты с арендой хотя бы в центральной Украине- и ни хера не сходятся у меня бюджеты.
В общем, да - мы просто не хотим в предпенсионном возрасте сдохнуть с голоду вчетвером в однушке где-то на окраине Кропивницкого. Такое у нас странное небажання....
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляЦвіпканя
И местные службы уже знают что делать,а тогда работники на местах сами ничего не знали
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Нам нужно снимать 3 отдельных жилья.
Если стоит вопрос о выживании - на 4 людей снимается одно жилье
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Нам нужно снимать 3 отдельных жилья.
Я з дітьми жила рік у одній кімнаті, площею 20кв.м, це разом з туалетом, душем і коридором. В Україні у нас теж побутові умови були значно кращі. Але тут ви самі визначаєте що для вас важливіше - комфорт чи життя. Ви просто не хочете напружуватися і кудись їхати, це ваше рішення. І вже придумуєте собі виправдання окремими комфортними квартирами. Ви розумієте всі ризики, ви дорослі люди. Я не змогла. Жити, знаючи що кожен день може стати останнім для дітей чи калічити їх чи мене. І що тоді? Як жити у своїй квартирі інваліду? Як жити інваліду, що втратив житло? Для мене жодне житло того не варте. Але то для мене, тому ми і жили рік на головах один в одного. Зараз 80кв м, хоч танцюй. Але щоб їх отримати, треба було пройти через рік гуртожитку)
Весела моль• 42 минуты назад
Чому по неадекватним?
Щоб ви розуміли ми в Києві за 20 тисяч одну кімнату знімаємо,у Вінниці явно можна дешевше знайти
Весела моль• 39 минут назад
Ответ дляSo_so
Для меня дети в приоритете над всем. Поэтому я бы давно сняла квартиру в тихом месте с детьми, чтобы у них была нормальная жизнь, родителей ничьих не трогала бы, а муж пусть выбирает как лучше него (для семьи).
Чому ви тоді ще не виїхали досі закордон сама ,раз діти для вас приорітеті
А сидите тут
Весела моль• 38 минут назад
Ответ дляSo_so
Вы себя только послушайте, о чем Вы рассуждаете( у Вас дети в войне, подземная школа, нельзя свободно по городу передвигаться, а Вы кабы страшно, а шахед можно отследить.
Не в Запорожье на днях все ждали пока 11 летнюю девочка откопают?
В Києві не краще,але ж ви сидите і далі там