sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Едем за границу
anonim_198
Просто каралева• Изменено 23 июня в 19:58

Молодість проходить, а нікуди не поїдеш відпочити

Заклюють зараз, що комусь гірше
Але вже 5 рік нікуди не їздила, не плавала в морі, подруг немає у кого є гроші чи можливості без дітей відпочити, хлопці звичайно не виїздні.
Такі собі умови і хтось ще радіє і каже що так і потрібно, щоб всі закриті були і не виїжджали
самостіний відпочинок без знайомих то не відпочинок для мене
woman_facepalming 20 crying_face 11 like 9
119 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_132
Синди Кроуфорд• 23 июня в 19:59
1
Вы сама кузнец своей жизни. Можно найти возможность и самой, с и друзьями, и есть мужчины выездные)
woman_facepalming 15 like 10

anonim_12
Стебель березы• 23 июня в 19:59
2
То вы так хотите на море. Езжу каждый год. Море очень люблю
like 9 woman_facepalming 3 clown_face 1
anonim_132
Чорнобаївка• 23 июня в 19:59
3
Почему самостоятельно нет ?
Сами себе выдумали проблему
like 6
anonim_131
Бабуся мороз• 23 июня в 19:59
4
Ну і сидіть, раз не відпочинок. Значить, ви не втомилися.
like 4 face_with_tears_of_joy 3
anonim_129
Ширли-Мырли• 23 июня в 19:59
5
Авторе, так вам відпочивати чи компанію треба? Ви сама у себе забираєте цей відпочинок, бо шукаєте роками компанію.
like 4
anonim_219
Кидаю курити• 23 июня в 19:59
6
Ну жаль, что у вас так мало знакомых, что еще сказать. Действительно грустная молодость.
like 5 woman_facepalming 4
anonim_189
Регионщица• 23 июня в 20:00
7
Сама тихенько сіла і поїхала.Я бачила цього сезону багато одиноких людей.
Їдуть і відпочивають
like 11 woman_facepalming 1
anonim_107
Люблю пиво• 23 июня в 20:00
8
Щороку їжджу
І сама і з подругами і з чоловіком
woman_facepalming 8 heart 5
anonim_156
Гореотума• 23 июня в 20:00
9
Та ладно, вы думаете вам в 35-40 не будет хотеться путешествий?)
like 3

anonim_131
Бабуся мороз• 23 июня в 20:01
10
Недаремно кажуть, хто хоче- шукає можливості, а хто не хоче- причини.
like 7
anonim_198
автор Просто каралева • 23 июня в 20:02
11
Ответ дляШирли-Мырли
Авторе, так вам відпочивати чи компанію треба? Ви сама у себе забираєте цей відпочинок, бо шукаєте роками компанію.
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
woman_facepalming 11 heart 3 like 1
anonim_73
После шести ни-ни• 23 июня в 20:02
12
Да, это печально. Я бы тоже хотела с подругами потусить. Но езжу с ребенком
face_with_tears_of_joy 5 like 2
anonim_132
Чорнобаївка• 23 июня в 20:02
13
Ответ дляПросто каралева
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
Вам надо лечить тревожность
И откуда опыт ? Если вы не ездили одна
like 6
anonim_198
автор Просто каралева • 23 июня в 20:03
14
Ответ дляГореотума
Та ладно, вы думаете вам в 35-40 не будет хотеться путешествий?)
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
woman_facepalming 8 like 2 crying_face 2
anonim_185
КарамбОлька• 23 июня в 20:03
15
Щось європейським пенсіонерам вік не заважає мандрувати.
Чому немає подруг?
З батьками поїдьте, якщо вже сама так не хочете.
Аби було бажання.
like 4
anonim_132
Чорнобаївка• 23 июня в 20:03
16
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
А сейчас чужие турботы ?
anonim_185
КарамбОлька• 23 июня в 20:04
17
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
А діти не хочуть на море?
like 1
anonim_198
автор Просто каралева • 23 июня в 20:04
18
Ответ дляЧорнобаївка
Вам надо лечить тревожность
И откуда опыт ? Если вы не ездили одна
їздила отак то в крпати в незнайомій компаній, типу ретрит з відпочинком на тиждень
кайфу не зловила, чужі люди, свої нюанси
woman_facepalming 6 like 3 crying_face 1
anonim_156
Гореотума• 23 июня в 20:04
19
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
Я к тому, что главное желание, а путешествовать никогда не поздно начать

anonim_219
Кидаю курити• 23 июня в 20:05
20
Ответ дляПросто каралева
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
Такі собі умови і хтось ще радіє і каже що так і потрібно, щоб всі закриті були і не виїжджали
Тоесть если бы открыли границы, то у ваших подруг дети сразу стали самостоятельными и сами подруги разбогатели на путешествия? Или у вас реально лучшие друзья исключительно мужчины?
anonim_105
Заместитель Анонима• 23 июня в 20:04
21
Ответ дляПросто каралева
відпочивати люблю в знайомій компаній, тоді це безпечно і комфортно для мене
коли я сама десь далеко, перше не обговорити, не поділитись емоціями, купу тривог..якось так
Тоді залишається тільки нити на Порадниці! 👍
like 1
anonim_3
Невидимка Майя• 23 июня в 20:04
22
Я езжу сама и счастлива, были б только деньги и время на отдых
like 1
anonim_132
Чорнобаївка• 23 июня в 20:05
23
Ответ дляПросто каралева
їздила отак то в крпати в незнайомій компаній, типу ретрит з відпочинком на тиждень
кайфу не зловила, чужі люди, свої нюанси
Так езжайте без компаний
Одна
Все эти ретриты такая чухня
like 2
anonim_132
Синди Кроуфорд• 23 июня в 20:05
24
Ответ дляПросто каралева
а в 40 свої турботи будуть, діти і тим паче немає гарнтії що закінчить війна навіть через 10-15 років
А люди с детьми на отдыхают? ) ну вы что-то в печаль скатились
like 4 woman_facepalming 1
anonim_198
автор Просто каралева • 23 июня в 20:06
25
Ответ дляСинди Кроуфорд
А люди с детьми на отдыхают? ) ну вы что-то в печаль скатились
теж порівняли відпочинок здітьми і без, це зовсім різний рівень спокою
мені так здається,може я помиляюсь
woman_facepalming 4 like 4
anonim_132
Чорнобаївка• 23 июня в 20:06
26
Ответ дляПросто каралева
теж порівняли відпочинок здітьми і без, це зовсім різний рівень спокою
мені так здається,може я помиляюсь
Вы просто не умеете отдыхать
Душная
like 8 dislike 2
anonim_132
Синди Кроуфорд• 23 июня в 20:06
27
Ответ дляПросто каралева
теж порівняли відпочинок здітьми і без, це зовсім різний рівень спокою
мені так здається,може я помиляюсь
Та ладно) мы как-то у друзей отдыхали, днем на океане, экскурсии , а вечером няня и мы в клубе тусили
like 1
anonim_198
автор Просто каралева • 23 июня в 20:06
28
Ответ дляЧорнобаївка
Вы просто не умеете отдыхать
Душная
ну ок
не всім бути душою компанії
woman_facepalming 3
anonim_185
КарамбОлька• 23 июня в 20:07
29
Ответ дляПросто каралева
ну ок
не всім бути душою компанії
То може проблема в вас, а не подругах? А вони просто не хочуть з вами?
anonim_123
Соображалочка• 23 июня в 20:08
30
Удалено администрацией...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff