Марафетчица• сегодня в 17:55

Помічниця по дому + приготування їжі.

може в когось є досвід співпраці такої, коди одна людина є і помічницею по дому і готує їсти?
дуже потрібна буде з жовтня місяця така людина і так як ми з чоловіком не дуже б хотіли щоб це були дві окремі людини, то чи взагалі реально знайти таку людину 2 в 1?

і ще питання, чи можу я просити іі наприклад поїхати купити продуктів, або ж позагрібати в дворі? і чи потрібно такі речі обговорювати відразу? бо мені не потрібно буде прибирати щодня, але от купа другої роботи, яку я робила чи чоловік я б хотіла делегувати теж на неї.
тобто це повноцінний робочий 8 годинний день з +/- визначеним масштабом роботи на тиждень чи кілька днів і тд .
і чи можливо на таку роботу знайти жінку віком 25-40 років?
Молода і нерозважлива• сегодня в 19:25
Ответ дляМарафетчица
Ні, готувати потрібно буде 2 рази на тиждень, може три, прибирати раз на тиждень. Робота в дворі займає годину часу і це теж раз-два на тиждень
https://cleanmasters.com.ua/ua/
Ось одна фірмочка.
Там є окремо прибирання, окремо покоївка, окремо прибирання на вулиці

автор Марафетчица • сегодня в 19:25
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ага
В неї повна фірма таких енергійних.
Нехай ще одну таку ж знайдуть
Я от не розумію що повинно двигати людиною, яка заходить в тему, щоб в ній не подискутувати, а висратись і вимазати своїми фекаліями все навкруги.
Ви взагалі люди? Що ви робите тут на форумі? Що вам дає така поведінка і такі дії? Ви самостверджуєтесь чи може просто життя у вас настільки гниле, що ви цю гниль скрізь розповсюджуєте?
автор Марафетчица • сегодня в 19:26
Ответ дляМолода і нерозважлива
https://cleanmasters.com.ua/ua/
Ось одна фірмочка.
Думаю для того, щоб найняти таку людину, фірма мені не знадобиться.