Марафетчица• 2 часа назад
Помічниця по дому + приготування їжі.
може в когось є досвід співпраці такої, коди одна людина є і помічницею по дому і готує їсти?
дуже потрібна буде з жовтня місяця така людина і так як ми з чоловіком не дуже б хотіли щоб це були дві окремі людини, то чи взагалі реально знайти таку людину 2 в 1?
і ще питання, чи можу я просити іі наприклад поїхати купити продуктів, або ж позагрібати в дворі? і чи потрібно такі речі обговорювати відразу? бо мені не потрібно буде прибирати щодня, але от купа другої роботи, яку я робила чи чоловік я б хотіла делегувати теж на неї.
тобто це повноцінний робочий 8 годинний день з +/- визначеним масштабом роботи на тиждень чи кілька днів і тд .
і чи можливо на таку роботу знайти жінку віком 25-40 років?
За ким я буду?• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Це якщо буде така людина, яка погодиться.
А якщо ні, то потрібно буде обговорювати
Тролли такие тролли.
За ким я буду?• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Не має значення
Еще как имеет. Не придумали еще? Ладно, не буду вас отвлекать от продумывания дальнейшего сюжета.
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Тому що вони швидші, сучасніші
Нафиг нужно...Вы не в Китае
И что наготовит? Мивину? Даже омлет не сделает...Ещё поехать за продуктами...Это абсурдно....
Летала_НаМетле• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Чому з села? 😳
Те вы представляете 25 летнюю городскую,которая хорошо готовит,убирает,и знает работы по двору?)
Вы мужик и фантазируете?
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Тролли такие тролли.
???
Ну от людина буде згодна на все, крім роботи на вулиці
Тоді мені потрібно буде найняти ще одну людину, яка все це буде робити.
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Чому ви вирішили, що я хочу з вами це обговорювати? Це навіть не стосується теми.
За ким я буду?• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вы мужик и фантазируете?
Про мужика не знаю, а про фантазирует - еще как))
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вы мужик и фантазируете?
А в чому проблема лити воду з шланга?
Ви жартуєте?
Не має нічого такого в цій роботі, щоб не змогла зробити людина такого віку.
І так, я уявляю
Ви жартуєте?
І так, я уявляю
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вы мужик и фантазируете?
Правильно говорите. Была мода - сдам квартиру за секс. Если жить не было где, возможно некто подвязывался в тему. Знавала одну деваху (давно). Ничего не умела, кроме секса.
Больше ничего. В таком молодом возрасте, не научена ничему - взять можно, но с остальным - вопрос. Лично, не желаю, чтоб за мной прибирали. И стряпню дешёвой кухни, тоже не возжелала б...
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
А в чому проблема лити воду з шланга?
Ви жартуєте?
І так, я уявляю
Ви жартуєте?
І так, я уявляю
если это огород - то днем поливать при солнце не желательно
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Який город?
Я про подвірʼя на якому потрібно мити цегляну поверхню
Летала_НаМетле• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Який город?
Возьмите со своей фирмы самую расторопную
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Який город?
наготовить на неделю
убрать хату, тоже раз в неделю
еще и двор
при правильной оплате вы найдете. но по хорошему это три человека
убрать хату, тоже раз в неделю
еще и двор
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
По моему, тема не про садовый участок
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляПусин Кукин
По моему, тема не про садовый участок
угу - позагребать двор
тут обо всем
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
наготовить на неделю
убрать хату, тоже раз в неделю
еще и двор
убрать хату, тоже раз в неделю
еще и двор
Ні, готувати потрібно буде 2 рази на тиждень, може три, прибирати раз на тиждень. Робота в дворі займає годину часу і це теж раз-два на тиждень
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
думаю вы найдете
определитесь с бюджетом, это главное
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
угу - позагребать двор
тут обо всем
Скорее всего оплата - не меньше 20000 грн
Работа по графику. Привоз и отвоз. Дальше по понятиям.
Молодые, чаще всего учатся, и свободное время ограничено. Разве, проживание, отдельно. Может быть вариантом.
Якось так і живу• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Чому?
В этом возрасте люди стараются реализоваться в жизни, делать карьеру. Но никак не рабом быть
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
угу - позагребать двор
тут обо всем
Так, є горіх в дворі великий і кілька низеньких дерев.
Територія яку потрібно загрібати чи косити десь може 1,5 сотки.
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляМарафетчица
Читала в инете... Один раз ваших нужд, не меньше 5000 грн в неделю...
Марафетчица
• 1 час назад
Ответ дляПусин Кукин
Звісно. Людина буде 8 годин щодня, ні про які 20 тис й мова не йде
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляЯкось так і живу
Фильмы смотрите? Жизнь по разному складывается...
Вживую можете и не знать...
Якось так і живу• 1 час назад
Ответ дляПусин Кукин
Вживую можете и не знать...
Знаю больше вас точно, потому как в этой сфере как раз нанимаю людей более 8 лет
Пусин Кукин• 1 час назад
Ответ дляЯкось так і живу
Извините, я не спорю.
Молода і нерозважлива• 57 минут назад
Ответ дляМарафетчица
Чому?
Тому що адекватний людині не захочеться бути залежною від такого ненадійеого роботодавця.
Обов´язки точно не визначені, робочі години теж, а від цього залежить з/п ну і страховий стажування? Як що цього пункту?
Молода і нерозважлива• 56 минут назад
Ответ дляМарафетчица
Тому що вони швидші, сучасніші
А Ви їм навіщо?
Молода і нерозважлива• 55 минут назад
Ответ дляМарафетчица
Ні, не на кожен день
А наприклад на тиждень
З якоюсь певною циклічністю
А наприклад на тиждень
З якоюсь певною циклічністю
А-ха-ха
Молода і нерозважлива• 51 минуту назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ага
В неї повна фірма таких енергійних.
Нехай ще одну таку ж знайдуть
В неї повна фірма таких енергійних.
Нехай ще одну таку ж знайдуть
Марафетчица
• 51 минуту назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ви дуже не уважно читаєте
Я писала про 8 годинний робочий день, а не про не визначеність