Не цілуюсь з бодуна• 2 часа назад
Бармалія звинуватили в сексуальних домаганнях
Саксофоніст Андрій Бармалій, який служить у ЗСУ, потрапив у скандал через свою непристойну поведінку. Бармалія та продюсера Павла Ступака звинуватили у сексуальних домаганнях.
Своєю травматичною історією поділилася музикантка Аліна Галицька (lina.somnia в Instagram, музичний проєкт Fuji Moodji). Інцидент стався 23 липня поблизу кінотеатру Жовтень у Києві.
Дівчина розповіла, що вирішила не замовчувати ситуацію, оскільки Бармалій і Ступак працюють у музичній сфері й мають вплив на спільноту. Вона також наголосила, що ніхто не має права порушувати чужі кордони.
«Я не публікую цю історію, щоб отримати вибачення. Я публікую її, тому що вважаю: така поведінка повинна мати наслідки. Я також публікую її для інших дівчат. Щоб вони знали: якщо з вами сталося щось подібне — ви не самі. І щоб наступного разу, коли хтось дозволить собі переступити чужі межі, він хоча б на секунду замислився, чи варто це робити», — зазначила дівчина.
За словами дівчини, Бармалій і Ступак знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. «Було відчуття, що мене перестали сприймати як людину. Що мої слова „це неетично“ нічого не означають. Що мої межі не існують. Що моя роль у цій ситуації — бути об´єктом для чужих жартів, сексуальних коментарів і самоствердження. Саме це було для мене найболючішим. мають вплив на спільноту», — написала Аліна.
instagram.com/lina.somnia
Фото: instagram.com/lina.somnia
«Павло одразу визнав свою провину та попросив вибачення телефоном. Андрій спочатку написав, що не пам’ятає, що сталося. Після перших наслідків для себе він вийшов на зв’язок, визнав, що не пам’ятає подій вечора, і запропонував вибачитися. Я не потребую вибачень. Я потребую наслідків. Не тому, що хочу комусь помститися. А тому, що ці люди працюють у музичній сфері, взаємодіють з іншими людьми й мають вплив на спільноту», — додала Галицька.
У Культурних силах України відреагували на звинувачення на адресу саксофоніста й військовослужбовця. «Нам щиро прикро через ситуацію, яка сталася. Поведінка окремих людей не є відображенням цінностей Культурних Сил і є для нас абсолютно неприйнятною. Ми приносимо щирі вибачення дівчині, яка зіткнулася з такою поведінкою, та всім, кого зачепила ця історія. Відповідальність за ці вчинки є і має бути особистою. Ми очікуємо від їхніх учасників публічного вибачення. Військовослужбовець та учасник Культурних сил, який брав участь у цій ситуації, понесе дисциплінарне покарання. Ми докладемо зусиль, щоб подібні ситуації не траплялися», — йдеться у заяві.
instagram.com/lina.somnia
Фото: instagram.com/lina.somnia
Павло Ступак перепросив у Stories: «Моя поведінка того вечора, була неприйнятною. Незалежно від обставин чи мого стану, це не є виправданням. Я щиро шкодую, що своїми словами та поведінкою завдав дискомфорту й образив іншу людину. Я повністю беру відповідальність за свої слова. Ще раз щиро прошу вибачення. Зроблю відповідні висновки і не допущу, щоб подібне повторилося».
instagram.com/pashka_stupak
Фото: instagram.com/pashka_stupak
Аліну підтримала Наталка Денисенко. «Просто хочеться кричати на весь світ: коли це закінчиться! Ви велика молодець, що написали про це! Ці нелюди мають бути покарані! Для того щоб жодна жінка більше не отримала таких знущань» — написала акторка.
Музична спільнота Fusión Jams припинила співпрацю із саксофоністом Андрієм Бармалієм через звинувачення в сексуальних домаганнях.
instagram.com/lina.somnia
Фото: instagram.com/lina.somnia
instagram.com/lina.somnia
Фото: instagram.com/lina.somnia
instagram.com/pashka_stupak
Фото: instagram.com/pashka_stupak
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
получается если бы к ней приставали 2 ноунейма, то им можно, а если 2 известных, то сразу разглашение? денег хочет героиня, вот и все
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
жіночі геніталии стоять грошей
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляПросто Фіфа
Его теперь в Скалу переведут?
Солистом
миссДавеча• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Славы хочет
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я думала это про Бармалея. Из Айболита
Такого бойца шо бы в плен сдать надо еще и доплатить
бибизяна• 1 час назад
«Після цього Андрій сказав: “У тебе ж є вагіна” — і потягнувся рукою до моїх геніталій, стиснувши їх. Я була настільки розгублена, що моєю першою реакцією була спроба зробити те саме у відповідь», — розповіла дівчина.
Тобто те, що вона йому писюна шмякала, то це нічого, це розгубленість)))
Пишу вірші, дорого• 1 час назад
Ответ длябибизяна
Та тоже не ангел. И откуда она о его размерах знает?
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Видимо он ей их показал предварительно
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Що саме вони зробили, я так і не зрозуміла
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляЗайканалужайке
Барамалей схватил ее за матильду, матильда возмутилась от все
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
но при этом пощупала в ответ. интересно, а почему это не классифицируется как сексуальное домогательство
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ведь она же просто пощупала и не совершала возвратно поступательных движений с генеталиями Бармалея
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
может и совершала, но так растерялась, бедняжка, что забыла
Не цілуюсь з бодуна
• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Бармалей не кончил!
Преступление не считается совершенным.
Баба_Воля• 1 час назад
Я правильно поняла, они все бухали, эти двое приставали к ней, а когда она протрезвела, решила, что достоинство пострадало и надо разнести это в массы.?