Все буде Україна• вчера в 20:46
Те кто уехал, а что дальше?
Что Вы дальше думаете?
Война когда то таки закончится
Обратно будете возвращаться или что делать дальше будете? Вопрос к тем кто на пособиях
Война когда то таки закончится
Баба_Воля• вчера в 22:04
Ответ дляЯичница с беконом
Ну, супер.
Але то не студент, а інший статус. Ацубі, швидше.
А Realschulabschluss він там здобуде?
Ацуби это на аусбильдунге.
Борисфенка• вчера в 22:04
Ответ дляБаба_Воля
Каким он студентом станет после 9 класса? В беруфшуле? Это не студент, это учащийся ))
І що? Буде вчитися.
Яичница с беконом• вчера в 22:05
Ответ дляБаба_Воля
Ацуби это на аусбильдунге.
Ну, там може бути дуальний аусбільдунг.
Баба_Воля• вчера в 22:06
Ответ дляБорисфенка
І що? Буде вчитися.
И нищо. Будет, но не студентом он будет, а учащимся беруфшуле, это как ПТУ у нас.
Баба_Воля• вчера в 22:07
Ответ дляЯичница с беконом
Ну, там може бути дуальний аусбільдунг.
Так ацуби это сокращенное от аусбильдунга
Борисфенка• вчера в 22:09
Ответ дляБаба_Воля
Це як технікум у нас. Оскільки попереду ще два роки мінімум, я вже якось знайду спосіб його довчити.
Поки що 24-й параграф ідеальний і міняти на інші нема ніякого резону.
Яичница с беконом• вчера в 22:09
Ответ дляБорисфенка
І що? Буде вчитися.
Просто питання, чи є параграф, на який він реально зможе перейти.
Баба_Воля• вчера в 22:10
Ответ дляБорисфенка
Как техникум это и есть аусбильдунг. Просто беруфшуле - это ПТУ у нас
Борисфенка• вчера в 22:11
Ответ дляЯичница с беконом
Я не бачу потреби, а для сина подумаю, якщо дуже треба буде.
Продовження до 2028 року означає, що на практиці це буде до 2029-30 років, він до того часу вже й Беруфшуле закінчить.
Пушка заряджена• вчера в 22:16
Ответ дляЯичница с беконом
Напишу за себе: у Німеччині. мені 45. Навчаюся на флегефахкрафт (догляд).
Але я завжди хотіла у лікарні працювати. Зараз, правда, інтузіазму ’поубавилось’.
Вас не лякає те, що треба піднімати лежачих хворих? А також міняти їм підгузки і мити? Хоча, чула, що з аусбільдунгом там платять більше.
ШанельКуКу• вчера в 22:16
Ответ дляПушка заряджена
Мне знакомая рассказывала, как там трудно и не все выдерживают
Даже местные из-за этих тяжестей и подрывов спины уходят с такой работы
Яичница с беконом• вчера в 22:16
Ответ дляБорисфенка
Два роки після 9 - це ніякий не технікум (коледж).
Це, швидше, підготовча програма до аусбільдунг плюс отримання реальшулєабшлюз (не завжди).
Борисфенка• вчера в 22:17
Ответ дляБаба_Воля
Там все разом, син казав, чим краще оцінки, тим краще спеціалізація, він вже потроху розбирається в цьому питанні.
Сказав, буде в 9-му класі дуже старатися, щоб гарний табель отримати.
Баба_Воля• вчера в 22:18
Ответ дляБорисфенка
В смысле все вместе? Вы знаете что такое аусбильдунг?
Яичница с беконом• вчера в 22:19
Ответ дляПушка заряджена
Ну, це не так ’стрьомно’, як здається.
Я перед навчанням пішла на практику, щоб зрозуміти, як це і чи зможу.
У домах престарілих - там цього всього більше.
Борисфенка• вчера в 22:19
Ответ дляЯичница с беконом
3 роки. Повна середня освіта плюс спеціальність.
Якщо захоче в університет, ще рік потім треба довчитися на абітур. У нас за что метрів від дому ще й НордАкадемія є, престижний університет, якщо схоче, піде.
Пушка заряджена• вчера в 22:19
Ответ дляШанельКуКу
Я також чула, що там є якась техніка, що всі пфлеге роблять це дуже швидко. Перевертають їх, змінюючи підгузки. Але я навіть уявити не можу, як можна до цього пристосуватися, щоб на автоматі це робити. Ще й за старими вибачте гі@но прибірати. Я нікого не хочу образити, всі роботи потрібні, але я б цього не змогла робити.
Яичница с беконом• вчера в 22:20
Ответ дляБорисфенка
Молодець.
Борисфенка• вчера в 22:20
Ответ дляБаба_Воля
Знаю. Коли через рік знатиму всі подробиці, розповім докладніше, поки що син в темі, а я не дуже.
Баба_Воля• вчера в 22:21
Ответ дляБорисфенка
И снова здравствуйте 😂 Не абитур, а фахабитур, это очень важно, так как поступать сможет только по той специальности. Не все фахи есть в беруфшуле.
Борисфенка• вчера в 22:21
Ответ дляПушка заряджена
Так, це дуже важка робота і не всі витримують, вакансії є завжди, беруть всіх.
Але хай Бог милує від такої роботи
Баба_Воля• вчера в 22:22
Ответ дляБорисфенка
Ну видно, что вы не разбираетесь особо ))
Борисфенка• вчера в 22:23
Ответ дляБаба_Воля
Якраз в Беруфшуле біля нас все є, це радує. Друг сина на пару років старше, вже вчиться там і сину тонкощі розповідає.
Яичница с беконом• вчера в 22:23
Ответ дляБорисфенка
на фахабітур треба буде довчитися?
Баба_Воля• вчера в 22:24
Ответ дляБорисфенка
Что все? У вас могут делать фахабитур по экономике, например.
Борисфенка• вчера в 22:24
Ответ дляЯичница с беконом
на фахабітур треба буде довчитися?
Так, один рік. А потім в університет на спеціальність ’ІТ-технології’ , там в НорАкадемії десяток факультетів по цьому напрямку.
ШанельКуКу• вчера в 22:25
Ответ дляПушка заряджена
Да, это так
Но переворачивать - это одно, а если нужно перенести с места на место(
Да и убирать за ними - это ужас, но кому-то нормально - выдерживают и такое
Яичница с беконом• вчера в 22:27
Ответ дляПушка заряджена
Я Вас розумію.
Раніше у мене було подібне сприйняття.
Воно по-іншому все сприймається потім.
Уявіть, зі мною у групі багато німців 17-25 років і вони все то роблять теж. Тут це по-іншому сприймається. І це лише частина з усього, що потрібно робити у лікарні.
Раніше у мене було подібне сприйняття.
Воно по-іншому все сприймається потім.
Борисфенка• вчера в 22:28
Ответ дляБаба_Воля
Є спеціальність ’Сисадмін-наладчик серверів’ і є фахабітур по ІТ.
Може є і по інших спеціальностях, але нам не треба.
Баба_Воля• вчера в 22:32
Ответ дляБорисфенка
Ну это хорошо. В тех, что у нас логистика и экономика.