Столічна штучка• сегодня в 01:00
А кто разбирается в астрологии?
В дирекциях у брата соединение управа асц сатурна с дирекционным Плутоном, какие могут быть трактовка? Брат в Украине в Киеве
Вельми шановна• сегодня в 03:00
Ви ставите питання так, наче й самі розбираєтесь. Поверхнево - це криза, трансформація, зміни. Потрібно ще подивитись в якому домі натальний сатурн, він же ще саме зараз перейшов у ретроградний рух по Овну, в якому домі натальний плутон, чи є одночасно дирекції до Сонця, Місяця, МС, управителів інших домів. Можна ще розглянути персональний рік нумерологічний, Соляр.
Столічна штучка
• сегодня в 06:57
Ответ дляВельми шановна
Натальный Сатурн в 11