А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад

После 42 лет перекосило рот

И я смотрю, что у многих после сорока рот кривой.
Я вот даже когда улыбаюсь, у меня один край губ видимо выше, чем второй.
Что с этим можно сделать?
Астановитесь• 2 часа назад
Косити в іншу сторону! Не ну прям усі косять, ви щось придумали...а ще нас до низу тягне бо вже не 16...

АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляАстановитесь
Лиловым глазом)
Chaterbox• 2 часа назад
Сходить к гнатологу
из_под_тишка• 2 часа назад
работаешь на офис зеленого боневтика?
это традиционная проблема
Неваляшкина• 2 часа назад
Остеопатичні масажі, гімнастика для постави регулярна
Неваляшкина• 2 часа назад
Може у вас був мікроінсульт якийсь, що перекосило?
Скокмоно - стокнуно• 2 часа назад
У кого, у многих???
Девальвация• 2 часа назад
Не хамите в темах никто проклинать не будет
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У кого, у многих???
ну ладно у автора, так зачем всех цепляет)))

Ждушечка• 1 час назад
И я у себя заметила такое после 40. Видимо щеки неравномерно ползут вниз)
В танке• 1 час назад
Якщо це так сильно хвилює, вколіть 0,5мл та заспокойтеся на декілька років, а може і назавжди. Я вколола років 5 назад і досі асиметрії не бачу. Так, об´єм зменшився, але форма зберігається.
Сусановна• 1 час назад
Автор, у мене те саме. Верхня губа , ліва частинка нижча ніж права. Але і птоз на лівому оці. Ніби вся ліву сторона більше пішла вниз, а права трохи тримається. Тут мабуть все в купі і осанка і спина і мязи на обличчі тому тягнуться, звисають нерівномірно.
Сусановна• 1 час назад
Ответ дляВ танке
Добре що у вас вмйшло зкорегувати, у мене не вмходить,бо причина мабуть у мязах. Трохи ботоксом виходить розслабояти.
В танке• 1 час назад
Ответ дляСусановна
Але ж спробувати можна. Краще, ніж нічого не робити. Чом би і ботокс не вколоти заразом))) Якщо це хвилює.