90x60x90• 2 часа назад

Что закатывали на зиму?

Или опять "ничего всё в магазине куплю"?
Личко Невеличке• 2 часа назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вы странная), скажите еще что не едите ничего, или еда это тоже хобби?)
У человека хобби отметится в любой теме)

ЖенаАйтишнеГа• 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Ага) Мы такое не едим)))
Ошеламиссимо• 2 часа назад
Огурцы маринованные, квашенные. Кабачки. Жду помидоры и ещё заправку для борща буду делать)
Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляIQ 80
ничего
мы не едим овощи в уксусе или фрукты с сахаром
Мы тоже.
Поэтому огурцы закатываю квашеные, кабачковую икру, томатный соус без сахара и уксуса, варенье тоже без сахара вообще, виноградный и томатный соки, в последний могу добавить соль.
Винишко с сахаром, да. Но там иначе никак
Просто звязда• 2 часа назад
Огурцы квашеные 3 банки, ( точнее 3 3литровых ведра), компотов 6 банок, маринованых огурцов 4 банки и кабачки в кетчупе . Но одна уже ушла в - , собака
Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляМати тріля
абрикосовое варенье мое любимое ❤️
Кстати, второй год стоит идеально без добавленного сахара.
Правда совсем мало банок осталось, экономим - в этом году неурожай абрикос у нас.
Маю сечі• 2 часа назад
Ответ дляСкоро_вчера
Без сахара оно ж кислятина или с сахзамом?
Котогосподиня• 2 часа назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А без уксуса не умеете? Фрукты тоже в заморозку без сахара.
Я не умею без уксуса,к примеру
С радостью бы научилась
Роздратована шкіра• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
поки що тридцять шість літрів яблучного пюре (ще буде), п´ять баночок огірків, абрикосове варення і шовковично-апельсиновий мармелад на пектині
Можна рецепт яблучного пюре? І що Ви потім з нього робите? До млинців, пиріжків, пирогів підійде? В цьому році багато яблук, треба придумати що зробити з ранніх, оскільки вони зовсім не зберігаються, швидко псуються

Жена аллигатора• 1 час назад
Я не закатую через те, що боюся щось не так зробити, щоб не потруїлися всі потім. Але я взагалі поганенько готую. Тільки квашені огірки роблю іноді, такі що без закатки
Видящие_помогите• 1 час назад
15 банок огірків.
Відро вишень
Все!
КокошинЭль• 1 час назад
Варення з аличі, бо жалко викинути було, тепер дивлюся на зарослі ожини але мабуть хай пропадає.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляРоздратована шкіра
На пюре не всі сорти годяться, треба дуже розварні, ми робимо з Білого Наливу і з більш пізніх - з Путивки. Оскільки в нас пюре розходиться в промислових масштабах, то беремося тільки коли яблук дуже багато, під це в нас каструляка двадцатилітрова є, тож миємо, нарізаємо яблука, від шкірки і серединок не чистимо, на дно каструлі трохи води, щоб не пригоріло, але саме трохи, бо яблука соковиті, впріватимуть самі далі, варимо на найсильнішому вогні аж поки яблука повністю не розваряться, з нашими сортами це зовсім недовго, тоді через друшляк пропускаємо, щоб одкинути шкірки й яблучні серединки, додаємо зовсім трохи цукру (так, щоб і на смак не відчувалося), бо пюре слабко уварене, без цукру на ньому пліснява через високу вологість може утворитися, розкладаємо по підготованих банках і закриваємо. В цьому році взагалі по трилітровках розклали, взимку буде трохи проблемно, бо ж треба швидко роз´їдати чи шукати багато місця в холодильнику. Більше всього в нас в родині його їдять як самостійну страву зі сметаною, бо є серед нас бідолахи з серійними прободними виразками, таке пюре для них добре, смачно також і з млинцями, пісочним печивом, тільки не у випічку, а вже готове печиво полити, чи навпаки - пюре посипати крихтою товченого печива, мама любить ним ще сир зі сметаною зверху полити.
Дякую_аж_підскакую• 40 минут назад
Варенье-малина,клубника и абрикосы.Без фанатизма по 2-4 баночки 0,5 л,заморозила смородину перетертую с сахаром в 0,5 бутылки с широким горлышком.Закрыла 1 банку соленых огурцов и 2 банки с уксусом.Пока все,жду помидоры подешевле.
Бутерброд з ікрою• 7 минут назад
Поки: три літри смородиновки і п´ять літрів вишнівки. Розраховую, що буде ще, десь літрів 5-6 сливовиці.
Воно таке солодке тягуче і п´янке. Я ще спеції додаю.
Взимку під якийсь легкий фільм - саме те тягнути потроху і насолоджуватися.