Щебетушка• Изменено 29 июля в 14:42

Вакууматор для продуктів

Потребую поради та відгуків щодо вакууматора для продуктів з вашого особистого досвіду. На що звернути увагу,що не важливо.
Всех в сад• 29 июля в 14:45
Если будете пользоваться раз в пол года, берите любой, а если каждый день дорогой, у меня горенье, лет 10 ему, но достаю не часто

Локшина на вухах• 29 июля в 14:50
Щоб працював з гладкими пакетами. Все.
автор Щебетушка • 29 июля в 14:51
Ответ дляЛокшина на вухах
Щоб працював з гладкими пакетами. Все.
Це має бути вказано в інструкції?
автор Щебетушка • 29 июля в 14:51
Ответ дляВсех в сад
Дякую
Локшина на вухах• 29 июля в 15:14
Ответ дляЩебетушка
Це має бути вказано в інструкції?
Є вакуматири для рифлених пакетів, є для гладких, або-або, таких що працюють з обома не буває. Гляньте скільки коштують рифлені пакети
Кусман Сиру• 29 июля в 15:16
Можу дати тільки антирекламу. Не беріть електролюкс, через 2 тижні тріснула защіпка, віддали на ремонт, нам її в комфі взагалі відламали і повернули. 2 місяці бодалась з ними - навіть частково не компенсували. Далі користувалась, зажимаючи руками (дуже важко і незручно), але ще через півроку зовсім розвалилась, бо поламались пластикові кріплення корпусу. За такі немаленькі гроші максимально неякісний товар. Категорично не рекомендую ні електролюкс, ні комфі! Витрачені гроші і нерви
автор Щебетушка • 29 июля в 15:17
Ответ дляКусман Сиру
Дуже вдячна вам за відповідь!
автор Щебетушка • 29 июля в 15:39
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую. У чому ’цимес’? Яка функцірнальна різниця між гладкими та рифленими пакетами?
Локшина на вухах• 29 июля в 15:42
Ответ дляЩебетушка
Ціна. Рифлений треба лише спеціально замовляти, ще й не один розмір, бо то щось велике треба завакуумувати, то мале, то середнє. Гладкий пакет ви можете взяти любий, навіть з під чіпсів). Можна просто купити плівку і паяти собі які треба по розміру.

автор Щебетушка • 29 июля в 15:44
Ответ дляЛокшина на вухах
Ооо,дякую за відповідь! Досвід дуже важливий навіть у дрібничках.
Кусман Сиру• 29 июля в 15:45
А сусід купив ось такий, як на фото. Вже 2 роки користуються, ніяких нарікань. Купив десь до 200 грн (мій електролюкс був з 2000 грн, для порівняння). Зараз теж обираю собі вакууматор, бо для мене виявилась дуже потрібна штука, придивилась собі на алі, але не визначилась ще, бо там купувати - це взагалі лотерея
Кусман Сиру• 29 июля в 15:46
Ответ дляЛокшина на вухах
Я навіть не знала, що бувають вакууматори для гладких пакетів. Дякую, теж зверну увагу!
автор Щебетушка • 29 июля в 15:47
Ответ дляКусман Сиру
Я на Тему залипла на вакууматорах)
Локшина на вухах• 29 июля в 15:48
Ответ дляКусман Сиру
Я погралася з рифленими, віддала його брату, бо він дуже хотів спробувати сувід і купила собі інший, для гладких пакетів, бо задовбалась без кінця замовляти.
Lisischa• 29 июля в 15:52
Дівчата, а розкажіть, будь ласка, для чого ви використовуєте вакууматор? Наскільки це взагалі корисна річ у господарстві? Це щоб морозити щось?
автор Щебетушка • 29 июля в 15:52
Ответ дляЛокшина на вухах
Але варто взяти довжиною сантиметрів 30-35, на ньому можна і великі,і маленькі пакети використовувати. Слушна думка?
Кусман Сиру• 29 июля в 15:53
Ответ дляЩебетушка
Я так і роблю)
Кусман Сиру• 29 июля в 15:56
Ответ дляLisischa
Я використовую для заморозки, дуже зручно і економить місце, не змішуються запахи. Ще коли м´ясо мариную - вакуумую, краще промариновується. І свіже м´ясо довше лежить, коли завакуумоване, без морозилки
Локшина на вухах• 29 июля в 15:57
Ответ дляЩебетушка
Мій 40 см

Тану на сонці• 29 июля в 16:02
Ще додам, що у моєму вакууматорі додатково була трубка, щоб вакуумувати великі пакети з клапанами (типу для подушок, пуховиків). То не користуюся, швидше таке вакуумувати пилососом. А так для чого особисто мені незамінна річ: зимова заморозка фруктів і овочей. Сама солю червону рибу і потім запаюю порціями. А найголовніше - купую котячий корм великими мішками на кілька місяців зразу і запаюю порціями по +/- 400 гр, не завітрюється і не прогоркає.
LediBlac• 29 июля в 16:15
Ответ дляКусман Сиру
У меня такой. Именно с вакууматором приходится поиграться и то не всегда получается. Чаще просто пайка получается. Пакеты заказывала на али , а потом нашла пл хорошей цене в Добробуту. Этот, кстати, для рифленых пакетов
Света С Приветом• 29 июля в 16:36
Ответ дляLisischa
Ну в первую очередь это место в морозилке)
Ну и су вид конечно
Всех в сад• 30 июля в 07:14
Ответ дляLediBlac
Больше пакет делайте по размеру, , я тоже хотела экономить и делала маленькие и только Пайка получалась
Всех в сад• 30 июля в 07:14
Ответ дляLisischa
Я дочке консервацию огурцы отправляю в посылках