Без образів• вчера в 14:23
Оплата нац. кешбеком
Хтось оплачував в аптеці онлайн картою нац.кешбека? Аптеку вибрала, яка бере участь в цій програмі, товари з позначкою нац.кешбек, але оплата не проходить.
Боневтікла• вчера в 14:34
вже пізно. оплата в аптеках вже тиждень не проходить. ну 10 днів точно. у мене не пройщла,у батьків. пішла в банк- сказали,що це поголовно. тільки продукти ще можна.
Будьте так ласкаві• вчера в 14:48
Ответ дляБоневтікла
И они ж не выплатили людям кешбек за май вроде бы. У меня висит сумма в ожидании выплаты.
Боневтікла• вчера в 14:56
Ответ дляБудьте так ласкаві
не выплатили.
Боневтікла• вчера в 14:56
Ответ дляБудьте так ласкаві
А в Еве можно рассчитаться картой нац кешбека?
нет