Пульт от линолеума• Изменено 1 час назад
На чому ви економити в даний момент?
Розпочну з себе.На одязі та відпочинку.На даний момент на ці дві,категорії не вистачає коштів.А як у вас?
Тану на сонці• 1 час назад
ни на чем, стараемся больше зарабатывать, понижаю уровень жизни - начинают падать доходы, проверено неоднократно.
особой транжирой никогда не была, но от того уровня к которому привыкла, уже не откажусь
СкрипяСердцем• 1 час назад
Стою на кассе Новус , то, се, 1000 грн, пересчитала на калькуляторе) правильно, возмущена 😡))
Замрійлива• 1 час назад
На алкашке. На одежду хватает. Отдых мне достаточно поваляться пару дней перед телеком.
Просто болталка• 1 час назад
Не те, щоб зекономила, але в понеділок нігті нафарбувала сама за півгодини
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляДжонсонюк
Економія шлях в нікуди. Тому пишу цілі, а не шукаю де зекономити
почалося... Яхту зараз чим заправляєте?
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
І це ще не акція на вина
Джонсонюк• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
почалося... Яхту зараз чим заправляєте?
В мене не має яхти і купувати не планую
А що почалось у вас?
Тану на сонці• 1 час назад
Ответ дляДжонсонюк
100% - проверено
Так точно!• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
Бывает так что жизнь заставляет отказаться. Хорошо когда есть здоровье и есть возможность зарабатывать.
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляДжонсонюк
В мене не має яхти і купувати не планую
А що почалось у вас?
А я планую свою продати, бо хочу зекономити на її обслуговуванні.
Дописуйте у свої цілі ’ Придбати яхту’. Продам недорого.
Байрактара• 1 час назад
На всем скоро будем, спасибо государству за такое отношение к военным ...
Джонсонюк• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Удачі в продажі. Зі своїми цілями я якось без вас розберусь, ок?))
Тану на сонці• 1 час назад
Ответ дляТак точно!
бывает, не спорю, но без серьезных причин понижать уровень жизни - путь в никуда, до какого уровня Вы готовы его понижать, жизнь и так быстротечна
Так точно!• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
Выбора сейчас нет особо из-за проблем со здоровьем. Вынуждена экономить. Когда есть возможность - зарабатываю всеми силами.
Джонсонюк• 1 час назад
Ответ дляТак точно!
Буває, що завгодно. Зараз руйнуються плани і бізнес за секунду в прямому і переносному значенні
Пирожкиня• 1 час назад
На всьому - їжі, одязі, побутовій хімії. Про відпочинок вже навіть не кажу.
Тану на сонці• 1 час назад
Ответ дляТак точно!
здоровья Вам крепкого, обняла Вас
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляДжонсонюк
Як автор і інші жили до вашого першого посту про в нікуди?
Так точно!• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
здоровья Вам крепкого, обняла Вас
Спасибо) И Вам всех благ!
Тану на сонці• 1 час назад
Ответ дляДжонсонюк
да, поэтому пока есть возможность, надо наслаждаться жизнью
Чумацький Шлях• 1 час назад
Зараз як раз консультуюсь з ШІ як саму себе пофарбувати- економія 1200 грн.Одяг тільки на розпродажу 2 рази на рік ( липень та січень) або ін сайти.В кінці літа тільки купую класні сандалі за 15 $, а весною класні угі за 24$.Стоматолог тільки маленький приватний кабінет - економія колосальна у порівнянні з клініками.Каву буду робити тільки вдома в спеціальному чайничку взбивавити молоко .На продуктах не економлю, але беру тільки в акції.Прийшла в магазин і купила те, що з жовтими цінниками.
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
І це ще не акція на вина
Акция) последнее забрала 😁
Джонсонюк• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Що ви таке купує з алкоголю, що дорожче одягу?
Хомо_сапиенс• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
Наверное до такого, до которого жизнь потребует, не?
Обычно хочется посмотреть на таких анонимных умниц... чаще всего с голой жопой...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
А я люблю економити. Завжди по акції беру з запасом і радуюсь як мала дитина. Але гребу не все підряд, а тільки те, чим користуємось завжди.
Люблю в секонд ходити. Беру речі в стані нових.
Люблю розпродажі на інсайтах.
Не виходить економити тільки на одязі-взутті для доньки-підлітка, бо їй треба тут і зараз, і щоб поміряти-помацати.
Люблю розпродажі на інсайтах.
Мой_ужин• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
почалося... Яхту зараз чим заправляєте?
Святым пи..дижем)