Хата на мати• вчера в 21:30
Дитина їде після 9 класу навчатися в Польщу. Як було у Вас?
Доброго дня
Мала поступила на хіміка-аналітика в Польщі. Їде в кінці серпня в технікум, і перший раз додому приїде тільки на Новий рік(
Як у Вас діти пройшли адаптацію на новому місці?
Можливо дасте поради якісь?
Добротная• вчера в 23:29
Ответ дляАйпишница
У меня смс была только один раз за 4 года, когда в горах был большой подъем воды и тогда даже отменили много школьных экскурсий в разные гроты.
Такое...
у меня Оранж, предупреждают регулярно, последняя - на прошлой неделе о сигнале тревоги
Советчица Года• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Не имея собственного ответа, Вы решили задать мой вопрос мне в ответ?
Я своему помогла осуществить мечту. А как бы поступили лично Вы?
Мій вже працює, програміст. А хотів бути гонщиком. Я, мабуть, погана мама, не допомогла сину здійснити мрію.
ЯблокоРаздора• 55 минут назад
Ответ дляХата на мати
Я не спрашивала совета отпускать или нет. Вопрос был в другом. Спасибо, до свидания.
В ФБ є група ’Мой ребенок студент в Польщі’. Там много ответов на ваш вопрос. И в темне все родители в группе. Много полезного.
ЯблокоРаздора• 52 минуты назад
Ответ дляДавно без алко
Скажу так, на опыте, что это прощание с ребенком, у него начнется своя жизнь и вы ему как мама уже будете не интересны. Так после 9 класса отправили своего, больше практически и не виделись, т.к своя жизнь, свои друзья, вторая половинка.
Мій з 16,5 живе окремо. Спілкування стабільне і тепле. Зідзвонюємось раз на тиждень але години дві розмовляємо. Ми їздимо до нього раз в рік, тоді взагалі не розлучаємось тиждень.
Але у нас такі стосунки весь час були, теплі і дружні. Я ще й з його дівчатами спілкуюсь)
ЯблокоРаздора• 49 минут назад
Ответ дляХата на мати
Спасибо Вам за ответ. Очень успокаивает.
У меня тоже младшая ещё, идёт в 5 клас. Тоже переживает как будет без сестры. Но очень радует что придумали виде связь, думаю будет полегче.
Моя донька з сином спілкується онлайн.
У них різниця в віці 10 років, і коли спільних тем немає, а хочеться поспілкуватись - грають в словесні ігри, типу Аліса, Хто я. Зараз англійською грають, коли менша дійшла до рівня, що може грати.
ЯблокоРаздора• 41 минуту назад
Ответ дляСоветчица Года
Якось в це не віриться, що дитина в 15 років мріяла стати хіміком аналітиком і вчитися в Польщі.
Мій з 4 класу мріяв стати програмістом, навіть знав в якій сама галузі. Не тому що модно, не тому, що ігри. Подобалась математика, коди, мови. Мрія не мінялась. Спочатку наш ВНЗ за цим напрямком, потім польський за тим же з війною.
Класу з 8 сам готувався до зно (тоді останній рік зно було). Знав що потрібно на максимальний бал, здав. Тому і в Польщі легко потім вступив. Попросив перевести в інформатико-математичний клас, здав іспити. Вчив мови програмування, скіли прокачував. Інколи пограти не було часу, бо була мета.
От мети вчитись не в Україні не було - тут війна посприяла. Польщу обрали бо близько.
Просто є діти з метою. Менша не така вмотивована, звичайна дитина. Зараз їй 12. Років з 7 не міняється поки ким хоче стати. Вчить цей напрямок, їй цікаво. Просить на курси записувати періодично. Вчить англійську, бо без неї в цій галузі нікуди.
ЯблокоРаздора• 39 минут назад
Ответ дляСоветчица Года
Так дитина може мріяти вчитися в Окфорді, або стати стриптизеркою, і що з тим робити ?
Ото порівняли. У вас на одному рівні такі мрії?
В першому випадку допомагати здійснити. В другому показати що за професія, максимально пояснити плюси і мінуси. Ну і хоча б на танці віддати і на пілон теж.
ЯблокоРаздора• 39 минут назад
Ответ дляФуліганка
уедИт-приедИт
То ж такий рівень. І погляди тому такі ж