Іноді Да• 1 час назад

Замість служби в ЗСУ - будівництво приватного будинку пана майора. Кріпаки

В Одеській області правоохоронці викрили командира військової частини, який, за даними слідства, упродовж кількох місяців залучав підлеглих до будівництва свого приватного будинку.
Під час обшуку на об’єкті виявлено близько 83 військовослужбовців, які виконували будівельні роботи. Слідство також зафіксувало використання військового вантажного транспорту для доставки будівельних матеріалів. Зібрані докази свідчать про системний характер таких дій.
Йдеться не лише про незаконне використання державних ресурсів. Це відволікання військовослужбовців від виконання їхніх прямих обов’язків, що в умовах війни напряму впливає на боєготовність підрозділу.

Епоха бідності закінчилася.
Для деяких особ війна лиш спосіб збагачення.
Мільйонери Зеленського, наслідники Династії.
Сволота.
Кривая спроса• 1 час назад
Зато живые

Мама фіфті цента• 1 час назад
Ответ дляКривая спроса
Зато живые
Да, я думаю, бежали наперегонки, чтоб взял
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляМама фіфті цента
+1000, лучше строить дом, чем штурмовать посадку. Военные в этой истории более всех пострадавшие, сейчас на убой погонят(((
Дама с заначкой• 1 час назад
Ну он же тоже человек. Шо ж ему теперь и дом построить нельзя
автор Іноді Да • 1 час назад
Яка в нас весела країна...
Директриссимо• 1 час назад
Хлопці видно теж були не проти замість передової якоїсь будинок будувати. Тепер їх ’порятували’
Засомневаю• 59 минут назад
Это неправильно конечно. Но зато мужики живые!
Невгамовна шахиня• 44 минуты назад
Нет никакого зато. Это концлагерь. Окоп-это газовая камера, а вот этот предприимчивый командирчик это надзиратель который решил перед утилизацией ресурса поюзать его себе с пользой. В глазах власти, мы все ресурс (читай уже не люди, а безмолвные узники).
И не питайте иллюзий относительно мотивации надзирателя.
ЗаведУющая• 25 минут назад
Перший раз, чи шо? Викрили вони🤣
В коли на строковій службі солдати будували всім,кому не лінь, то не видно було?

ЗаведУющая• 25 минут назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви хоч знаєте , що таке концлагер? Недолуге
Невгамовна шахиня• 18 минут назад
Ответ дляЗаведУющая
это центр массового принудительного заключения. Хотите сказать что чуваки по собственной воле там карячились по 16 часов в сутки, морили себя голодом и еще наслаждались пытками шокером от этого командира. А еще наверное потому что очень хотели побыстрее дачку командиру отстроить и нырнуть в окоп родину защищать.