Свій варік• сегодня в 12:45
Ви хворіли вірусом, який дає кашель і ускладнення?
Я 2 раз умудрилася, хворіла минулий березень, ледве вичухалася. І от знов, нежиті нема, температури нема, дуже страшний кашель і дає на легені, хворію вже другий тиждень. 2 день антибіотиків, слабкість сьогодні почалась. Можливо це від них?
ТочноБудет• сегодня в 13:06
Хворіла чимось подібним восени минулого року. На пʼятий день полісегментарна пневмонія, антибіотики. Десь два місяці вичухатись не могла.
сою не люблю• сегодня в 13:21
Весною хворіла, 2 місяці кашляла так, що думала всі легені викашляю, потім ще більше місяця приходила до тями.
Свій варік
• сегодня в 13:40
Ответ дляТочноБудет
От і я згадую і зараз бачу якась фігня така, швидко не проходить і то трішки наче краще, то знов погано😥
Свій варік
• сегодня в 13:42
Ответ длясою не люблю
Ви антибіотики пили? Не розумію діють вони чи це вірусна в тут потрібен час.
сою не люблю• сегодня в 15:42
Ответ дляСвій варік
Ні, не пила. Пила багато рідини, зволожувала повітря, багато гуляла. Завжди мала з собою м´ятні конфети, при загостренні кашлю мені вони допомагали.