Можу брикнути• 1 час назад
Вибір відтінку тонального
Знайшла відтінок який ідеально підходить (L´oreal), і розглядаю CC крем Erborian correct red, і Lancome Miracle, але він трохи не підходить по відтінку.
З вашого досвіду, можливо, хто вміє підбирати косметику, що краще взяти з цього?
Тип шкіри комбінований
Можу брикнути
• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Эрборианы желтят, учтите, и окись дадут +1 тон в желтизну
Я просто його тестувала(в сестри є), він наче і зливається, але сіро рожевий підтон мені дає
Неробименінерви• 1 час назад
Только тестить лично. Какая у вас база и уход до тонального - может там кислоты и любой окислится. Индивидуально ещё, на одном ок, на другом все в поры провалилось и апельсин выходит
Неробименінерви• 1 час назад
Ответ дляМожу брикнути
Обычно есть буква оттенка возле номера:
W (Warm) — тёплый подтон, с жёлтым/золотистым/персиковым оттенком
C (Cool) — холодный подтон, с розовым/голубоватым оттенком
N (Neutral, Natural) — нейтральный, без выраженного смещения в тепло или холод.
Могут отличаться у брендов, но логика примерно такая.
Можу брикнути
• 55 минут назад
Ответ дляНеробименінерви
Обычно есть буква оттенка возле номера:
Так, я звернула на це увагу)
Багато що просто тестила, але ідеально злився зі мною тільки Лореаль
Неробименінерви• 48 минут назад
Ответ дляМожу брикнути
Так, я звернула на це увагу)
Ок, если Лореаль подходит и по текстуре, можно использовать его и параллельно тестить дальше более дорогие варианты.