Простецкая• вчера в 10:54

На групповые тренировки ходят только ради экономии денег?

Интересно, какие преимущества групповых тренировок перед персональными? Наверное, только экономия денег?
А я з косою• вчера в 12:58
Ответ дляПироженкА
Аналогічно....
после поднятия веса и ПП ляжки стали больше, но качество ног значительно лучше уже даже через месяц силовых с относительно небольшим весом (до 12 кг).

рукиЖимолости• вчера в 13:14
Мне тренажеры и штанги с гирями не нужны, поэтому я хожу на разные групповые (фитнес, йога, степ-аэробика, силовые с гантельками и т.п.) - зависит от того, кто чем хочет заниматься, экономия тут ни при чем.
Кофр для ноги• вчера в 13:12
Ответ дляСкокоМнеДадите
Сенс в індивідуальних - навчитися правильно виконувати вправи
На групових його не дадуть :)
А якщо не брати до уваги спортивні танці, то які саме вправи на групоаих потребують тренера індивідуально... Не уявляю..
Пасхальний тролік• вчера в 13:17
Ответ дляЛгин
У Вас СДВГ? Где Вам диагностировали?
Принимаете препараты?
Да, оно. Узнала вообще из рилсов, психиатр потом подтвердил (это к ним за диагнозом). Не принимаю, потому что сейчас депрессия хуже сдвг, плюс в Украине есть только атомоксетин, который сейчас еще и не найти, увы
Пасхальний тролік• вчера в 13:18
Ответ дляКофр для ноги
Інд тренування які саме? Якщо тренажери то їх як правило групових і не буває (принаймні важко уявляю як це групове на тренажерах).
А якщо танці чи якість інші стрибалки (мова не за проф спортсменів чи артистів) то який сенс в інд тренуваннях в принципі? Гроші витратити хіба що, чи в кого соціофобія може....
Є і на тренажерах групові, люли по кругу міняются тренажерами. Але я тож такого не розумію
Пасхальний тролік• вчера в 13:20
Ответ дляПироженкА
Ну є люди які народжуються з гарними сідницями. Така анатомічна особливість. Гарна попа без зусиль. Декому треба трохи попрацювати, комусь багато працювати, а комусь впахуватись.
А у когось вони гарними в принципі ніколи не будуть. Більшими - можливо, але не гарними
Пасхальний тролік• вчера в 13:24
Ответ дляА я з косою
Я бы пошла в тренажерку, но у меня проблемы по гинекологии, вернее, огромный букет проблем. Платить 2,5 к за абонемент и ходить туда по 3-4 раза (поднимаешь свыше 12 кг - мин неделю приходится чуть ли не лежать пластом), смысла нет.
Можно делать упражнения, которые не особо на гинекологию влияют. Но очень мало тренеров, которые в курсе, как заниматься с не совсем здоровыми людьми. Я недавно с одним долго ругалась в тредсе, объясняя, почему не всем можно ебашить пресс и приседы. Человек много лет тренирует, епт 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
СкокоМнеДадите• вчера в 13:28
Ответ дляКофр для ноги
Будь-які, що повʼязані з вільною вагою.
Твоя космішна• вчера в 13:28
Ответ дляПироженкА
Так, ви прави, в переважній більшості групові не дають результат на рельєф тіла. Але не заради рельєфу туди ходять
Якби я ’вибирала’ тіло, я вибрала би максимально сухе, абсолютно нерель´єфне тіло. Бо таке тіло найлегше одягати.

СкокоМнеДадите• вчера в 13:29
Ответ дляПасхальний тролік
Если это про тренажеры, то да. А всякие йоги, танцы лучше в группе. Ну еще сдвг-шников это организовывает немного. Потому что персональную тренировку ’ой, не сегодня, я пойду завтра’, а групповую не перенесешь
Індивідуалізм зазвичай оплачуються завчасно, тому прийшов/не прийшов гроші заплачені :))
СкокоМнеДадите• вчера в 13:31
Ответ дляТвоя космішна
Залежить від тренера і здатності чути, що тобі кажуть.
У нас є люди, що роками слухають одне й те саме, а роблять фігню, а є і тренери, що тупо махають гантелями з помосту.
Ну не дасть тобі тренер правильної постави при вправі на груповому тренуванні де 10-15 чоловік
Я коли дивлюсь як жінки на групових махають гантелями і гирями, а у половини з них просто неправильне положення спини. І супер, коли це 2-3 кг, які не нашкодять, але коли вже береш 5+ і ари цьому робиш неправильно, то в якийсь момент прийде пиздець.
Твоя космішна• вчера в 13:36
Ответ дляСкокоМнеДадите
То їм і індивідуальне не дасть
Є ж такі, їм кажуть ’спина рівна, складаємось в кульшових’
Воно скрутиться кардуплем, схопить свою ногу і рада, каралєва розтяжки
Кофр для ноги• вчера в 13:50
Ответ дляСкокоМнеДадите
Будь-які, що повʼязані з вільною вагою.
На групноаих вільна вага це гантельки 0.5-3 кг, м´ячики , резиночеи... там нема чого пояснювати.
Кофр для ноги• вчера в 13:56
Ответ дляСкокоМнеДадите
Давайте не перебульшувати. На групі 99% жіночок скачуть з ’рожевими гантельками’ по 1-2 кг.
Я взагалі не дуже в принципі розумію сенс звичайних не спеціалізованих групових окрім як для різноманіття і пострибати під веселу музичку.
Кардіо для схуднення прекрасно і набагато ефективніше і безпечніше і рівномірніше робиться на доріжці/орбітреку/вело.
Підкачати якісь м´язи знову таки тренажери ефективніше.
Кофр для ноги• вчера в 13:56
Ответ дляТвоя космішна
То їм і індивідуальне не дасть
Може людина по іншому не дістає до ноги....
Твоя космішна• вчера в 14:01
Ответ дляКофр для ноги
Так і сенс не в нозі, чого її хапать
СкокоМнеДадите• вчера в 14:05
Ответ дляКофр для ноги
Я не перебільшую
З маленькими гантельками олиниці
Більшість бере серйозну вагу, щ якою не вміють працювати
А я з косою• вчера в 14:05
Ответ дляПасхальний тролік
У меня миома, сактосальпинкс и эндометриоз. У меня и без спорта может не прекращаться мазня и боли продолжительное время.

Покупать абонемент, сходить пару раз - смысл? Я уже ходила в зал, после 3 сгоревшего абонемента купила 2*16 кг гантели и начала заниматься самостоятельно. Правда, пока больше 8 кг не могу поднимать - болит живот.
СкокоМнеДадите• вчера в 14:06
Ответ дляКофр для ноги
Я не люблю тренажери
Працюю лише з вільною вагою, на тренажерах допрацьовую рельєфи і певні частини тіла

СкокоМнеДадите• вчера в 14:06
Ответ дляКофр для ноги
Різні групові є
А я з косою• вчера в 14:19
Ответ дляКофр для ноги
Кардио прекрасно только при ПП. У меня знакомая 5 лет 3 раза в неделю прыгает по 1 часу ( Kangoo Jumps), при этом абсолютно не следит за питанием. Как была полной, так и осталась. Единственное - ноги налились и стали более упругими, но поскольку она небольшого роста, то выглядит как тумбочка.

И вот на фото пример девочки на фото. На фото 1 она чуть больше года назад, а на 2-м - сейчас. Девушка- тренер, у которой было 15 тренировок в неделю. Кардионагрузки хоть отбавляй, но пока она не подключила ПП, она выглядела вот так, как на фото 1. Последние полгода она занимается в зале 2 р в неделю по 2 часа.
ПироженкА• вчера в 14:51
Ответ дляПасхальний тролік
Ну я саме про це і писала. В когось гарні від природи, без яких небудь зусиль. А хтось впахується, і результат зявляється дуже повільно, хоч і ймовірно. Але я не розумію цього, коли форма твого тіла перетвориться на сенс життя.
Лгин• вчера в 14:54
Ответ дляПасхальний тролік
В Украине есть ещё концерта.
ПироженкА• вчера в 15:04
Ответ дляКофр для ноги
Ну всі ці вело/орбітрек/доріжка нудно. Відверто нудно. І фізична активність повинна подобатися. А вже яка ця активність - не важливо, саме вподобання (можливо ще особисті фізичні дані) важливо. Це повинно подобатися. І у авторки не було запросу в старпостику на схуднення чи рельєф.
Краще ходити на танці, ніж нікуди не ходити. У більшості, хто ходе на групові закривається одразу кілька потреб окрім фізичної активності
Кофр для ноги• вчера в 16:59
Ответ дляПироженкА
Ну дивлячись що у пріорітеті. Щоб не нудно чи щоб більш безпечно і ощадливо до суглобів/заязок. У 25-30 років певно на це плфігу. У 45+ це вже набагато важливіше розважаловок...