ЖонДуан• вчера в 14:26

Люблю старшу невістку, молодший син ображається

У мене два сини: старшому 26 (з дівчиною рік, їй 20), молодшому 17 (з дівчиною 2 роки, їй 16). З дівчиною старшого ми як подружки, а дівчина молодшого для мене ще дитина, нема про що говорити.
Два дні тому їздили на природу з ночівлею: взяли старшого з дівчиною і молодшого самого. Тепер молодший ображається, що її не взяли, і каже, що я їх ділю.
Тягати її з собою силком не хочу, але й з сином сварки не потрібні. Що робити?
Затишне кубло• вчера в 15:36
Шкода обох невісток, свекруха притрушена, тут нікому не позаздриш

Затишне кубло• вчера в 15:36
Анонім Завгосп• вчера в 15:41
Мой сын с несколькими девушками встречался. Всех невестками называть, называлок не хватит.
короткопамятна• вчера в 16:02
Ответ дляАнонім Завгосп
Мало того, что невестками называет, так ещё и с дружбой лезет
Мао_Мяо• вчера в 16:37
у вас нестиковка - чи ви її не запросили чи вона не хотіла, а ви не наполягали (хоча чому б це саме ви мали її брати, а не сам син вирішував)
короче, дивна і нескладна історія
АБВГДэшница• вчера в 17:19
здурела сука.дальше не читала((