Смячиком• сегодня в 18:01
Що за плями на шкірі?
Виявила в чоловіка такі плями на шкірі: на поясниці, на плечі і на ногах. В пахових зонах немає. В основному круглі, чіткі краї. Чухаються, але не сильно.
Підкажіть, будь ласка, що це може бути.
До лікаря записаний на 10.08, хотілось би зараз розуміти лишай це чи псоріаз
Дякую за допомогу
Підкажіть, будь ласка, що це може бути.
Дякую за допомогу
Бесбардак• сегодня в 18:03
Зображення показує невелику, округлу, червону пляму на шкірі з чітко окресленими краями та дещо лускатою або горбистою текстурою в центрі.Ці характеристики можуть бути пов´язані з кількома станами шкіри:
Стригучий лишай (Ringworm): Грибкова інфекція, яка часто виглядає як червоне кільце.
Псоріаз: Запальне захворювання, що може викликати червоні плями з чіткими межами.
Екзема: Може викликати червоні, сверблячі та лускаті плями.
Для точного діагнозу та лікування важливо звернутися до дерматолога.
Ответ ии
Електрохарчування• сегодня в 18:14
Не факт, что лишай. У меня такое было алергическое, у сына, когда был маленький, атопический дерматит такой был. Ему одна недодерматолог псориаз поставила тогда
Ксерокопия ночи• сегодня в 18:16
Ответ дляБесбардак
Ответ ии
Думаете у автора нет ии?