В моїй хаті моя правда• 1 час назад

Виплати по пологам не застрахованим особам?

Цікавить хто подавав онлайн , чи відправляв поштою документи на оформлення виплат по пологам та декрету . Чи вдалось електронно вам подати , які саме документи потрібні , я через пфу пробую вже місяць подати електронно , без результату . Поділіться досвідом , дякую
Сорока-ворона• 1 час назад
А чому без результату? Не всі документи надали?

автор В моїй хаті моя правда • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Тому що подавала через пфу (сайт) відправили відповідь , по ділу нічого не написали , і в кабінеті пфу висить як звернення прийнято до розгляду , саме послуги «на виплати по вагітності» там немає , тому подавала як звернення , я не можу зрозуміти чи можливо подати електронно взагалі чи потрібно надсилати поштою , так як фізично сама прийти і подати я не можу
Сорока-ворона• 23 минуты назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Спробуйте зателефонувати, можна на гарячу лінію.
Сорока-ворона• 17 минут назад
Ви так робили? Ви мабуть невірно все сформували.
Яку конкретно вам прислав ПФУ відповідь?
Сорока-ворона• 14 минут назад
Ще пишуть, що В Дії теж можна.