Принудити путіна до зупинки бойових дій хоча б. Трамп понятно грається з путіним - а я щас дам Україні ліцензію на виробництво ракет. Шось там поговорили, на росії готові до перемовин - вже не дає. Загалом, чи піде путін на ше більшу ескалацію чи відмовиться від неї?
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Дивлячись чим поступатися. Ну не всіма ж так званими ’російськими регіонами’
Стамбульских условий уже не будет
И в этом виноват Зе,так как мог это все остановить весной 22
За это, ему никто не простит, и он это знает
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Певно слід шкодувати про мінські а не про стамбульські. Вони були ще більш ´вигідні´
Так можно и о девственности сожалеть
Мы говорим, про возможности завершения войны
Они были
Престидижитатор• 2 часа назад
Ответ дляАнаномчикус
Якщо у людей вийде знести цю шоблу до зими то в Українців все вийде і ракети і до ракет, якщо ні то хто нам доктор? тоді за нас будуть вирішувати путін і Трамп, а бубочка тихенько з мішком грошей чухне до батьків і буде там ржати з нас усіх
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ананомчикус• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Федоров
какая разница, вопрос не в том кого мы хотим видеть во главе страны, проблема в том что страной управляет корумпированое, наркозависимое, алчное, человеконенавиствующее чмо, это тоже что сказать да Путин гандон но какая ему альтернатива? да какая разница плять какая ему альтернатива
Ответ дляАнаномчикус
І воно нами управляє з 1991 року
Престидижитатор• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
Зеленский даёт путину шанс остановиться. Зимой мы тоже сможем зеркально бить по их энергетике, пусть они думают чего хотят мира или мёрзнуть
Анекдот дня)))
Престидижитатор• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
И кого вы видите во главе страны?
Вот бы Януковича вернуть..))
Аристократка-тунеядка• 2 часа назад
Якщо потужник піде на поступки, то так, а ні, то це чергове зелене балабольство. Гундос вже спалював маскву і блекаут влаштовував
Ненька наша• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Не знаю як у Києві, у свому місті я бачу серйозну підготовку до зими. У нас ніколи не було так шоб світло зникло надовго чи опалення.
А вы в каком городе, аж интересно?
В Киеве Кличко не чешется, вовсю дороги ремонтирует- куда не плюнь идут работы, да парки. Ну, ешё повсюду ларьки сносит. Укрытия, зима - это не про него.
черная мамба• 1 час назад
Ответ дляАристократка-тунеядка
Чергове бла-бла, вони кожен рік а-ля домовляються. От тільки закінчення війни не вигідне нікому, окрім простих людей)
Аристократка-тунеядка• 1 час назад
Ответ длячерная мамба
Хрипатому потужнику найпершому не потрібно. Йому подобається потоки грошей, безкінечна влада і відсутність виборів. Також він зійшов з глузду від страху понести відповідальність за свої злочини.
Секс-Бомба• 1 час назад
Он каждый год одно и то же ляпает, а воз и ныне там. Просто чтоб народ приободрить, а там глядишь и зима наступит снова неожиданно.
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляіронічна антитеза
на таких ботах як ви і тримається зеленський з кланом
цікаво, що ви з цього маєте
Я не то, что б за Зеленского... А кого вот вы предлагаете?
Ананомчикус• 1 час назад
Ответ дляlilul990
І воно нами управляє з 1991 року
не знаю кто там управляет с 1991-го, но до 2019-го Царей с абсолютной несменяемой властью у нас не было, и с большей вероятностью Путин начал войну не с целью военным способом уничтожить или захватить Украину. но удержать у власти нашу шоблу чтоб Украина сама естесственным способом самоуничтожилась, т.е. мне кажется что если убрать Наполеончика от корыта то война за ненадобностью и безсмысленностью сама закончится, это как война в Корее где воевали США с Китаем закончилась когда сдох Сталин, казалось бы где Корея, а где Сталин
Плету интриги• 1 час назад
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ні, ну ви так кажете, ніби в цьому є щось погане. Партнери задоволені кварталом та квартал задоволений партнерами. Володимир Олександрович літає по всьому світу, пурхає, як пташка колібрі, для нього небо відкрите, всі йому раді, усі його люблять. В Україні, зрозуміло, вже не зовсім усі люблять, деякі несвідомі навіть дуже не люблять, але таке, він же не долар, щоб усім подобатися!
Плету интриги• 1 час назад
Ответ дляАнаномчикус
То що робимо, що вирішили? Покличмо Сталіна, щоб розрулив ситуацію чи вийдемо на майдан з картонками ’Zelennskiy, go to Haifa!’
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляПлету интриги
Від любові партнерів до ненависті всього декілька років війни.
Плету интриги• 1 час назад
Ответ дляМаска-0b9f
Партнерів він задовольняє разом із кварталом. Прикоритних теж влаштовує, а пересічні трохи потерплять.
Сижу_и_плачу• 1 час назад
прочитала ’выедет Зеленский до зимы’.
но, увы. не выедет и, судя по всему, не выйдет.
Плету интриги• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Яку критичну масу руїн треба накопичити на росії?
Скажіть, чи ви за п´ять років масштабної війни хоч автомат Калашнікова розбирати навчилися?
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляАль де Барановна
Обосраться в очередной раз у него получится
В смысле?Судоходство по кусочку моря,оставшегося под контролем Украины, кто остановил?Это разве не достижение?