Гидроусилитель руля• 04 августа в 13:08

Аквапарк карпатія, хто був

Цікавить чи можна з собою щось брати , по типу вода , печивою Чи можна виходити а потім заходити на теріторію . і який аквапарк краще Карпатія чи Косино для дітей 9 та 14 років .
Ms. Анонимная• 04 августа в 13:21
Виходити не можна
Їсти пити можна
Краще косино але дорожче

Ms. Анонимная• 04 августа в 13:22
В Косино були монулого тижня
Пампушечка• 04 августа в 13:26
В Косино були минулого року, там класно. З одного боку аквапарк, а з іншого термальні джерела. Є різні басейни, лежаки. Дуже сподобалось
hrystia• 04 августа в 13:34
Зараз у Косино ви платите за вхід і до аквапарку, і до термальних басейнів. Можна позасмагати на ледаках. А « Карпатія», здається, аквапарк у приміщенні. Але дешевше
автор Гидроусилитель руля • 04 августа в 13:35
Ответ дляMs. Анонимная
Виходити не можна
Їсти пити можна
Краще косино але дорожче
просто до косино ще треба доїхати. Я їду в мукачево на поїзді забирати дітей з табору , тож буду без машини і в Мукачево ) Впринципі до Косино там таксі 700-800 грн, тож його теж розглядаю
автор Гидроусилитель руля • 04 августа в 13:37
Ответ дляMs. Анонимная
Виходити не можна
Їсти пити можна
Краще косино але дорожче
їжу та воду , тільки куплені на їх терріторії ? чи можна воду та наприклад печиво з собою взяти ?
Відповів всім• 04 августа в 13:41
Мені не сподобалась Карпатія, при сонячній, теплій погоді у приміщенні дуже спекотно і задушливо, як у сауні, мені було не комфортно.
Ms. Анонимная• 04 августа в 13:44
Ответ дляГидроусилитель руля
Можна все, що завгодно з собою
Навіть гречку з відбивною
автор Гидроусилитель руля • 04 августа в 13:43
Ответ дляВідповів всім
ми будемо на початку вересня

автор Гидроусилитель руля • 04 августа в 13:44
Ответ дляВідповів всім
може тоді все ж таки косино краще розглянути ....
Ms. Анонимная• 04 августа в 13:44
Ответ дляГидроусилитель руля
ми будемо на початку вересня
Косино до 1 вересня працює
Ответ дляMs. Анонимная
Косино до 1 вересня працює
ого , дякую що сказали...
Ms. Анонимная• 04 августа в 13:45
Ответ дляГидроусилитель руля
ого , дякую що сказали...
До 31 серпня 2026 року працює літній сезон аквапарку та термальних басейнів у комплексі «Косино». Сам оздоровчий комплекс відкритий цілий рік, але аквапарк працює лише влітку.
всегдаДаДа• 04 августа в 14:10
14-річці буде скучно в Карпатії. Моїй в 13 було там нічого робити..
автор Гидроусилитель руля • 04 августа в 14:11
Ответ длявсегдаДаДа
так чим ще можна зайняти день в мукачево для двох дітей ? там є щось цікаве ?
hrystia• 04 августа в 14:29
Ответ дляГидроусилитель руля
Тоді «Карпатія». До Косино без машини складно
hrystia• 04 августа в 14:30
Ответ дляГидроусилитель руля
ми будемо на початку вересня
Аквапарк у Косино працює до 1 вересня. Хіба би, щось змінилося цього сезону
Ms. Анонимная• 04 августа в 14:45
Ответ длявсегдаДаДа
Не всі, як ваша 14 річка
автор Гидроусилитель руля • 04 августа в 14:57
Ответ дляMs. Анонимная
Не всі, як ваша 14 річка
я за це не переживаю , моя і дитячій зоні аквапарку може гуляти , не супер вибаглива , ми були до цього тільки 3 рази в аквапарку - на Кіпрі , там невеликий готель з аквапарком , в Болгаріїї та в Енерджіландії , всюди сподобалось

Ms. Анонимная• 04 августа в 15:10
Ответ дляГидроусилитель руля
Мої теж діти були в Енерджіландії ( щороку їздимо, сестра живе в Кракові) і в Іспанії були в Аквапарку
Але в Карпатії їм теж нормально
Ms. Анонимная• 04 августа в 15:10
Хоча таки літом ми їздимо в Косино, в Карпатію і в Мавку ( Буковель) восени і зимою
всегдаДаДа• 04 августа в 15:52
Ответ дляГидроусилитель руля
Замок Паланок і Палац графів Шенборнів. Взяти екскурсію.. Як варіант...