Мавка• вчера в 22:11

Синдром рикошета

Добрий вечір. Можливо у когось був синдром рикошета після відміни ІПП? Пила 1,5 місяці. Коли почала сходити з 40 мг на 20 мг, то почалася іноді печія в шлунку, 2 тижні пропила по 20 мг і перестала. Іноді печія виникала, а через 2 тижні після відміни почалася і в горлі, як дракон( Стало більше проблем, ніж до лікування. Чи пройде це самостійно? Через скільки? Інгібітори протонной помпи більше не можу приймати, побочки, тому і відмінили.
Карусель-весель• вчера в 22:19
Прям ніякі іпп не можете приймати? На всі побочки? І всі пробували?

Мэри Попкинс• вчера в 22:54
Ойойой, тільки тиждень, як я без іпп, теж буває періодично печія. коли 20 замість 40 почала приймати, тоді знову з´явилася. Поки що в легшій формі, ніж було до, а що через тиждень буде... в мене ще шлунок почав боліти після антихелікобактерної терапії(
автор Мавка • сегодня в 00:48
Ответ дляКарусель-весель
Так, як не болі в животі, так діарея
автор Мавка • сегодня в 00:51
Ответ дляМэри Попкинс
Я лікувала лфр, ком в горлі, а тепер ще куча симптомів, нічого їсти не можу, навіть від вареної курки печія жутка. Ось і,цікаво, чи пройде це і через скільки
Мэри Попкинс• сегодня в 01:00
Ответ дляМавка
Я лікувала герх та хелік. Герх наче назавжди...
Мэри Попкинс• сегодня в 01:09
Езофагіт ще.. теж цікаво, чи стане нормально хоч приблизно, бо як не одне так інше... В мене до лікування печія як у вас була, навіть на гречку... То зараз наче краще, але , але... А вам робили фгдс?
автор Мавка • сегодня в 01:12
Ответ дляМэри Попкинс
Так, в мене немає ГЕРХ, просто гастрит. І печії не було, гарно прибирало симптоми рефлюксу Езолонг, але живіт від нього дико болів.
Мэри Попкинс• сегодня в 01:25
Ответ дляМавка
А на хелік перевіряли?
автор Мавка • сегодня в 01:29
Ответ дляМэри Попкинс
А на хелік перевіряли?
Ні, тоді пила вже езолонг, то не було сенсу, 2 роки тому перевіряла - негативний був. Ком після печії ще більше став, ніж був. Що лікувала...

Мэри Попкинс• сегодня в 01:36
Ответ дляМавка
А ви до лікаря підете? Треба здати через якійсь строк після відміни іпп. Можливо що і через 2 тижні, а може 4, не пам´ятаю. Я періодично приймала іпп, бо це ж капець був, але перед фгдс з уреазним тестом днів 4-5 не приймала, і все одно знайшли. Хелік любить некисле середовище, може іпп підштовхнули ріст . П може ні.
автор Мавка • сегодня в 06:24
Ответ дляМэри Попкинс
Я лікуюся ще досі, просто відмінили іпп. Так, буду здавати трішки пізніше.
Карусель-весель• 40 минут назад
Ответ дляМавка
Так, як не болі в животі, так діарея
Які конкретно іпп ви приймали? Їх багато.