Хачапууури• 1 час назад
Кредит?
Чоловік з кредитного ліміту використав 15000 грн і вчора сказав мені,але так просто якби невимушено.
Його пенсія не покриє кредит.
Він не пропив їх, не прокурив,але купує продукти або речі необдумано, думає що він багач.
Я сьогодні забрала в нього картки і сказала,що буду давати готівку.
Образився дуже, не розмовляє.
Як думаєте, я права?
Його пенсія не покриє кредит.
Образився дуже, не розмовляє.
Як думаєте, я права?
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Більше 20 років
І ще спробуйте з ним розлучитися. Всі будуть ганьбити і тицяти
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Кто зарабатывает больше, тот и прав.
Или вы считаетаете, что алкоголики и игроманы тоже правы? Они тратят, а вам отрабатывать
Представила зеркальную ситуацию со стороны женщины. Вы бы тоже написали, кто зарабатывает больше тот и прав?
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
Да.
Неработающая сторона не имеет права загонять семейный бюджет в кредит.
Живите по средствам. Мало? Идите работать. Почему автор должна пахать за себя, детей и пенсионера? Она лошадь? У неё здоровье железное?
Представьте, она заболела. Дальше работать идут дети, чтоб папины кредиты погасить? А схерали?
Советчица Года• 1 час назад
В нас теж борги, в мене мінус 5500, в чоловіка -15000, паливо, їжа, мінімальний одяг, крем для обличчя і рук, от і всі трати.
Хачапууури
• 1 час назад
Ответ дляСоветчица Года
Але ви про них знаєте. А я незнала. Я давала йому готівку що десь теж тисяч 12000
Нервогенератор• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Кредитний ліміт?
Это у меня.
У него шарашкины конторы и у людей берет
Хачапууури
• 1 час назад
Ответ дляНервогенератор
Это у меня.
І як Ви виходите з ситуації?
Хачапууури
• 1 час назад
Ответ длятяжкаялюдина
Автор, скільки років чоловікові і чому не працює?
64. Хворіє
Нервогенератор• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
І як Ви виходите з ситуації?
Он выходит и нам родственники помогают.
Он работает, я нет
тяжкаялюдина• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
64. Хворіє
Ну ’хворіє’ то загальне поняття, в нас в кожного зараз болячки, хвороба не дає навіть сторожуаати піти, щоб підробіток був? Моєму 63, підробляє і пенсія 21 тисяча
Хачапууури
• 1 час назад
Ответ длятяжкаялюдина
На разі ні. Але звички свої не змінює або не хоче змінювати
тяжкаялюдина• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
Тобто чоловік ще до недавна працював і звик , що має зарплату, а пенсія, звісно, менше зарплати, чи вже давно так, як дитина, що хочу і того, і цього, і смаколиків, а пенсії не вистачає?
Хачапууури
• 57 минут назад
Ответ длятяжкаялюдина
Років 6
Перша леді колгоспу• 49 минут назад
Ответ дляХачапууури
Років 6
Чого ж його так переклинило? Ще й на таку суму
Тоскующая• 47 минут назад
Ответ дляХачапууури
64. Хворіє
Вы поженились ,ему было за 40,и вы родили?