Швидкоруч• 05 августа в 09:00

У кого чи у близьких ОКР, як ви живете?

Як склалось ваше життя? Можливо жити повноцінно? Я зараз на стадії прийняття цього і хочу розуміти як далі буде.
ДелайКак_Я• 07 августа в 17:34
Ответ дляШвидкоруч
Дякую за відповідь.
Поговоріть з сином чого саме стосуються його страхи.

автор Швидкоруч • 07 августа в 17:36
Ответ дляДелайКак_Я
Найбільше заразитися чимось, а потім вже що все буде погано, не повезе, хтось з нас помре.
ДелайКак_Я• 07 августа в 17:42
Ответ дляШвидкоруч
Головне довести собі, що коли ти не робиш ритуал нічого поганого не трапляється. Ви маєте спробувати разом. Страх великий, але тільки так. Це не значить, що думок більше не буде....вони будуть завжди, на жаль. Але він буде розуміти, що з ними робити і їх стане значно менше. Інакше вони займуть усю голову, усе життя.
автор Швидкоруч • 07 августа в 17:44
Ответ дляДелайКак_Я
Та вже старається не звертати уваги. Руки прчав мити менше і хоч без мила. Але ці постійні думки виснажують. Блін, я не уявляю навіть який це жах жити з усім цим. За навчання мабуть прийдеться забути, хоча був відмінником до цього моменту.
ДелайКак_Я• 07 августа в 17:47
Ответ дляШвидкоруч
Так, це дуже важко, бо потік думок не закінчується. Навіть не думайте забрати зі школи, то буде кінець. Він буде з ними сам на сам.
автор Швидкоруч • 07 августа в 17:52
Ответ дляДелайКак_Я
Я за школу поки не думаю. Хоча вже в травні він різко перестав хотіти іти в школу. Я вже тоді напряглась, думала може хтось булить. Як зараз буде не знаю навіть. Шкода, що скоріш ща все не вивчиться, але вже як буде.
Почались тренуввння і він відволікається. Мені ще підказали, як наплив думок, то займатись фізично дома. Не знаю, підійде таке, чи ні.
ДелайКак_Я• 07 августа в 17:52
Ответ дляЗамороженная селедка
Я выходя из дома останавливаюсь, даже если спешу или говорю по телефону, то все откладываю и медленно вслух говорю: газ, вода, телевизор, утюг, свет, плойка.
Говорю каждое слово по очереди проверяя то что сказала.
Не перехожу к следующему пока не проверю.
Закрыв дверь проверяю замок и сразу говорю - закрыла дверь.
Я тогда помню что я это сказала, а значит проверила, а значит выключила/закрыла.
Если я отвлекусь или скажу на автомате, я точно буду сомневаться.
Но я помню что сказала если в этот момент быть внимательной.
И тогда страхов нету. Ну или как минимум я уверена что это просто страх, а все выключено
У вас просто повышенная тревожность. ОКР заставил бы вас вернуться домой в любом случае) Если очень примитивно это выглядит так. Ты закрываешь дверь и появляется мысль, что пока тебя не будет квартира сгорит. Чтобы не сгорела, нужно открыть дверь и вернуться. И страх такой, который не слышит здравый смысл.
ДелайКак_Я• 07 августа в 17:59
Ответ дляШвидкоруч
Я про те, що він має бути серед людей. Зрозумійте, наплив думок (обсесію) можна купірувати тільки компульсією (дія) і ніяк інкше. Якби замість думок можна б було піти квіти поливати, або в кіно, то хворих би не було)
автор Швидкоруч • 07 августа в 17:59
Ответ дляДелайКак_Я
Запитала тільки що. Завжди перевіряв двері, але ніколи не повертався. Нав язливі думки почались з початку літа. До цього, мабуть був проосто тривожний.

ДелайКак_Я• 07 августа в 18:02
Ответ дляШвидкоруч
Люди з ОКР завжди тривожні і мнітельні, чи як там українською.
автор Швидкоруч • 07 августа в 18:08
Ответ дляДелайКак_Я
Ну так, він з самого дитинства був мнітельний і дуже відповідальний. Дєва одним словом. А тепер це переросло в таке, на жвль.
Але маю надію, вчасно звернули увагу і не дійде до того, як ви описали( він читав це)
А у вас є вища освіта, сім я? Життя склалось нормально?