Кашка-маняшка• вчера в 13:50
Портативний фотопринтер або камера миттєвого друку
Вітаю!
У когось є портативний фотопринтер або камера миттєвого друку? Розглядаю їх для подарунку друзям. Відгуків не так багато. Хотілося б не прогадати і обрати зручний варіант.
Поділіться своїм досвідом
Наперед вдячна
Поділіться своїм досвідом
Наперед вдячна
andrey_spec• вчера в 14:46
імхо, такі речі купують, якщо в них є потреба, і саме потреба носити-возити принтер і якісь документи друкувати терміново на виїзді. Інакше навіщо? Якщо мені треба показати фото, і смартфон замалий, я візьму з собою планшет, а не типографію.