Жена сантехника• вчера в 20:59
С какого возраста ребенка вы перестали водить и забирать со школы?
Дочка в 4 классе, пока буду водить, до школы 10 минут дворами. Но думаю а с какого возраста уже отпускать чтоб ходила сама? Что то я переживаю за это
Майор Медуза• вчера в 23:03
Старший з другого класу, а менший - перший клас після весняних канікул. Перший тиждень, як він випросив йти самостійно, я йшла до школу і здалеку супроводжувала його. Мені треба було зрозуміти чи він запам´ятав всі настанови, і як він переходить дорогу. В нас місто не велика, школа не далеко, але потрібно переходити дорогу.