куркулиха• сегодня в 08:16

У кого ФОП в ЕС и доходы ткт

Как с налогами? Платить и в Украине вроде не должны. Делать второй ФОП тут тоже бессмысленно
Я тут с краю постою• 2 часа назад
У мене нема ФОП, на фейсбуці бачила обурення українців за кордоном, у яких доходи за кордоном і тепер їх хочуть змусити сплачувати податки в Україні, при цьому Україна вважає, що всі українці, які понад 180 днів живуть за межами України з українським паспортом, мають сплачувати всі мита і податки, як іноземці.
Тобто, мало того, що Україна порушила всі угоди щодо недопущення подвійного оподаткування, так тепер для сплати податків людина наче й не українець (при успадкуванні майна від батьків податок 28%, при продажу ще раз 28%, плюс нотаріус і т.д. При цьому українським законодавством взагалі не передбачено податків при спадкуванні батьки-діти. Але саме цікаве, що при мобілізації Україна вважає цих самих податкових ’неукраїнців’ вже українцями.