Невидимка Майя• 54 минуты назад
Чи нормально це? Така поведінка
Мне 24 роки, в мене є подруга , з якою нещодавно познайомились, подрузі - 23 роки, її батьки розлучені, так вийшло інколи я бувала у неї вдома в гостях. Оскільки, я знаю її не так давно то і її батьків я не зрада до певного часу. Через певний час мені став нарисувати її батьком, а йому я45 років і активно кличе мене «піти з ним кудись», «провести час і так далі», при цьому каже «давай це буде між нами». Це нормально?
Невидимка Майя
• 51 минуту назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Он Вам надо?
Поверьте моему опыту, он старый.
Він мені і не потрібен, розповісти про нього варто?
Невидимка Майя
• 46 минут назад
Ответ дляНаташа_32
А какие у Вас с ним общее интересы могут быть? И есть ещё одно, не маловажное ’НО’, эта Ваша подруга, она ему действительно дочь? Или это замануха для Вас?
Донька
Пусин Кукин• 46 минут назад
Откуда у бати ваш телефон????
У меня куча детей - и нет телефонов их друзей.
А у моей мамы (и тем более папы, отчима) нет никаких телефонов моих подруг. Затем им это?
А в целом это нормально. Вы свободна женщина, он свободный мужчина. Что не так?
Я тут Живу• 34 минуты назад
Моєму чоловіку зараз 46, я його люблю, він класний і все таке, але я згадую себе у 24 і мені точно не хотілось би мати відносини з чоловіком 40+.
Анонимарик• 33 минуты назад
Он миллионер ? или готов вас кружить? Ваши хотелки исполнять тогда с божьим благословением вы свободные люди, а если он вам совсем противен то выбор очевиден
А я з косою• 27 минут назад
Ответ дляНевидимка Майя
Варто його послати і забути