Анонім Секретар• 1 час назад
Ищу пост в ФБ: вопрос 60-летн "старушки" к мужчинам "Каким ты видишь наш вечер?"
"Старушкой" она сама себя в старте назвала, если что.
Умный пост женщины. Очень хочу почитать ответы, но смахнула.
Комусь ще приніс ФБ допис "Що дозволено жінці в 60" з якоїсь групи "Жизнь только начинается"? Там звертання до чоловіків з запитом "Яким ти бачиш наш вечір"? Жінок вона просила набрати в рот вина та дати відповісти саме чоловікам)
Незламна• 51 минуту назад
І як? Чи знайшлися ті чоловіки, які таки зрозуміли, що секс у будь-яких позах та місцях взагалі не цікавий?