Гербарія сушу• 2 часа назад
А что в такие жаркие дни вы едите нежирное и вкусное?
Кроме окрошки и холодника,какие блюда любимые ?
Расскажите!
И модные не бюджетные так же приветствуются
И какой то вкусный напиток типа морса или лимонада посоветуйте.Я делаю манго маракуйя-уже надоел .Заказала концентрат тархуна с имбирем для пробы .А вы что любите ?
Расскажите!
Гербарія сушу
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
Холодець курячий. Оце наколотила 4 л, тепер три дні можна до плити не підходити. Паштет печінковий теж добре пішов. Потім ляжку індички з шампіньйонами спечу, теж холодна добре смакує. Червоного м´яса навіть не хочеться.
О,паштет бы зашел,спасибо что напомнили
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляГербарія сушу
Национальных особых блюд нет?
Есть. Кровянка, но наша вкуснее. Копченые котлеты - я не оценила, десерт из каши - тоже мимо.... килька жаренная и потом маринованная тоже мимо...
Люблю пиво• 2 часа назад
Ответ дляФіфачка
Як це сира?
Сира ікра з синіх - це коли всі продукти, крім баклажанів, не піддаються термічній обробці.
Тобто сині зварили або запнкли, подрібнили, а часник, цибуля і помідори додаються сирі.
Гербарія сушу
• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю пиво
На пляшку мінералки (1.5 л) 2-3 огірка, 2 лимона, м´ята і мед або цукор за смаком.
Подрібнити огірки і м´яту, додати цедру 1 лимона, вичавити лимонний сік, додати мед або цукор, дати настоятись. Пити з льодом.
Вы блендерите?огурцы же без шкурки ?
Гербарія сушу
• 2 часа назад
Ответ дляДюймовочка
Необычное для меня здесь лето. Я сегодня ТРЕТИЙ раз в году вышла на работу без курточки. Обычно или выхожу в ней или беру с собой для обратной дороги с работы.
Понимаю ,когда то в Питере подобной погоде удивлялась и постоянно мерзла летом
Гербарія сушу
• 2 часа назад
Ответ дляДюймовочка
А чем копченые котлеты не понравились ?
Остальное даже вкус не представляю
Люблю пиво• 2 часа назад
Ответ дляГербарія сушу
Вы блендерите?огурцы же без шкурки ?
Можна блендернути огірки і м´яту, потім процідити, щоб м´якоті не було. Можна просто дрібно порізати. Можна тоненько кільцями, тоді виглядає гарно.
В мене огірки свої, шкірка тоненька, тому не зрізаю. А ви як хочете.
Гербарія сушу
• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю пиво
Спасибо,попробую
Дюймовочка• 2 часа назад
Ответ дляГербарія сушу
А чем копченые котлеты не понравились ?
Остальное даже вкус не представляю
Слишком яркий вкус дыма
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Сьогодні повечеряла бутербродами-гречаний багет з овечим сиром, прошутто котто з трюфелем та гострим сливовим джемом . Запивала червоним вином сухим.
Гербарія сушу
• 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Оригинально!я такое тоже полюбляю и экспериментирую с вкусами.Смачного!
Эскиз бесконечности• 2 часа назад
терпеть не могу окрошку, что такое холодник -даже боюсь представить
ем мясо, салаты
Вишнёвая Леди• 1 час назад
Ответ дляГербарія сушу
Целый день глазунью?
Завидую,я яйца не люблю,еле заставила на завтрак себя съесть перепелиные
Вы что всё в одну тарелку кладёте? И яйца и ягоды? Жесть...
Гербарія сушу
• 1 час назад
Ответ дляВишнёвая Леди
Нет,вы что)все по разным тарелкам)а потом так же разными желудками ем)
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Після обіду зробила малиновий тірамісу.
На вечір нічого не хотіла готувати, запарила кус-кус і салат з огірків та помідорів додала.
Сусідка знизу• 1 час назад
Ответ дляГербарія сушу
Для меня это обычная еда ,а в жару не лезет(рис и пасты особенно),хоть и под кондиционером целый день
Заздрю людям, які не мають апетиту в спеку. Ну чому мій апетит ніде не дівається? І моїх мужиків вдома особливо! Що взимку, що влітку - однаково, тільки плюс влітку ще треба каструляку компоту без цукру