Надежда наш компас• 2 часа назад

Почему некоторые люди говорят: я був купив, я була поїхала и т д

К чему это був ( була)?
Ласковая_львица• 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
Это не суржик
Не знаю, но заметила что так говорят в определенных регионах

Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляДа будет так
Это не совсем о торте. Должно быть единое правило написания слов, к примеру. Если каждый будет писать по разному и доказывать что это как торт, то представьте что это будет.
Нет
В Любой стране есть рафинированый и так же диалектный язык
Он формируется( диалектный) на основе локации и разных обстоятельств
В сущности суржик- это та же изюминка языка
Обожаю суржик)) он характер местности )) и уникален
lilul990• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
У меня другое впечатление) так как есть грамотно говорящие люди, которые хотя бы учатся говорить красиво, а не так, что як в селі казали , так і я буду, не задумываясь пополнить запас слов
Красиво це ваша суб´єктивна оцінка. Для когось буде звучати красиво, для вас ні
Да будет так• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
+
Нога на ногу• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Ви ще врахуйте, що люди перемішані, російськомовні з україномовними. Звідси і слова.
волосатое стекло• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
А є такі як Ви кацапи.
Щось не спиться• 2 часа назад
Ответ дляДа будет так
Не спорю. Но люди агрессивны, если не знаешь значения. Різнаманітність грамотної літературної мови - я ЗА. Але цей суржик, який у кожній області, у кожному районі, в кожній хаті свій....це жесть.
А ви транзитом через всі області їздите і нічого н же розумієте ?
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
А є такі як Ви кацапи.
О, это ожидаемый ущербный ответ)
волосатое стекло• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
О, это ожидаемый ущербный ответ)
Та Ви що? А що ж Ви не навчилися літературної мови? Щелепа притисла?

Українська зірочка• 2 часа назад
Пора нам уже понять, что диалект в каждой большой, да и маленькой стране, есть свой и не один. Хоть в Нидерландах, хоть в Германии. Но только нас ´чмырили´, что один лишь русский - великий и могучий, и мы холопы, стремящиеся в дворяне, как гривами кивали, так до сих пор и киваем, но уже с украинским... Моя семья одна из таких, если что. Никогда в жизни не исправлю больше чужих правописаний и ´словоковерканий´, нехай усі говорять, як хочуть, але державна - одна!
Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Именно суржик и есть о « пополнить речь»
Чем вам не угодило село?
Село это об истории формирования местечковой речи, колорит местного говора и языка
Для меня это прекрасно))
Помню шквакореки)) так называли жаб в одном селе
Я запомнила это слово , мне было 4 годика, а уже не местности ни названия села не помню
Да будет так• 2 часа назад
Ответ дляЩось не спиться
Бывала в разных областях, слышала разные выражения, висловлювання і різні слова і бачила своїми очима як люди просто скаженіють якщо не знаєш значення якогось слова, яке розповсюджене тільки на 1-2 села які знаходяться біля них. Ще й винна))
Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
Це у вас якась ганебна інтерпретація
Суржик це приправа мови
Різна
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
Я прекрасно знаю украинский язык, училась, сдавала экзамены и общаюсь с клиентами без була бачила ваше замовлення , осьдо воно))
волосатое стекло• 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
Це у вас якась ганебна інтерпретація
Суржик це приправа мови
Різна
Ви, мабуть, не мені відповідаєте, бо я з Вами цілком погоджуюсь.
волосатое стекло• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Воно і видно
После 18• 2 часа назад
Ответ дляСоветчица Года
Хотят и говорят. В Ужгороде говорят ’я ся мию’. И шо?
І не тільки в Ужгороді. Бабуся в Хмельницькій області, так також говорять
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
Чем вам не угодило село?
Для меня это прекрасно))
Устройтесь с большую компанию и попробуйте так поговорить на переговорах) вас мягко скажем не поймут )
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
Воно і видно
По вам да) вы возбудились зачем-то )

Нога на ногу• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Спілкуватися з клієнтами і говорити в побуті само собою відрізняється мова. Інакше всі клієнти повтікають 😉
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляНога на ногу
И я о том) диалекты местные признаю , но слабо представляю преподавателей например в ВУЗе, которые лекции будут читать на своём суржике
Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Я працюю в китайській компанії, де розмовляють англійською
Так от вона настільки своєрідна, що це є дещо))
Є китайська, індійська, шотландська, місцева, купа британської, іраландскоі англійскоі, американської різних штатів
Це дууууже цікаво) і всі ставляться до цього з розумінням
Нема нікого хто б розмовляв офіційною англійською з підручника
Тож ви неправі
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
Тож ви неправі
У нас в компании отбирали людей, которые будут представлять компанию именно по грамотному знанию языка
Мішечок щастя• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
А у нас за професійними якостями) тому це є глобальна компанія
автор Надежда наш компас • 2 часа назад
Ответ дляМішечок щастя
Это и писать не нужно, качества + грамотная речь
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляНадежда наш компас
Думаю, треба трохи зараз заспокоїтися з мовою. Так можуть говорити навіть переселенці, тільки перейшли. Навіщо їх ганьбити, критикувати. Ми ж розуміємо про що йдеться, то що треба обов´язково ще вимагати офіціозу. Дехто втратив багато, близьких, майно, то по-садистськи за якісь слова людину висміювати. Ніхто і так не ідеальний. Говорить нормально, а в іншому промах.
Мішечок щастя• 1 час назад
Ответ дляНадежда наш компас
Вибачте, але якщо у вас найвищого ґатунку спеціаліст з Індії, але він розмовляє англійською індійською, а я прекрасний спеціаліст з України, але моя англійська відрізняється від мови індуса чи китайця чи ірландця, то не взяти нас в компанію лише через це- це повна дурня
Ми робимо роботу і робимо її якісно
А мова- це лише спосіб комунікації і, якщо він трохи кумедний, та настільки різноманітний, то це лише плюс , а ніяк не мінус
Я рада , що в моїй компанії нема такого недолугого менеджменту))
автор Надежда наш компас • 1 час назад
Ответ дляНога на ногу
Никто не критикует, речь о том , что в нормальных условиях совершенствовать язык это плюс
Ms. Анонимная• 1 час назад
Ответ дляСоветчица Года
це по-польську
автор Надежда наш компас • 1 час назад
Ответ дляМішечок щастя
Ми робимо роботу і робимо її якісно
Речь о родном языке , а не выученном, там ошибки прощают , вы же не преподаватель и не журналист и не переводчик