Пирожкиня• 2 часа назад
Киев, правый берег
Порекомендуйте, пожалуйста, рукастого мастера - парикмахера , отлично исполняющего боб каре. Цена- качество приветствуется. Спасибо
Снідаю авокадо• 2 часа назад
А що Вас дивує?
Рукастих перукарів мало. А тих, хто вміє відрізнити 5 см від 15 см, взагалі одна на сотню.
Я свою шукала більше 10 років після того, як попередня пішла на пенсію. І попередню ще моя мама знайшла.
Моя майстер на лівому березі, я взяла її особистий телефон, бо вона вже третій салон змінила за 16 років.
Пирожкиня
• 2 часа назад
Ответ дляСнідаю авокадо
А що Вас дивує?
Дайте контакты вашего пожалуйста, поеду и на левый,