Чепушилко• вчера в 10:43

Налогова передает данные в ТЦК!

Постановление Кабинета Министров Украины № 981 от 29 июля 2026 года запускает масштабную автоматизацию воинского учета через объединение государственных баз данных.

Государственная налоговая служба обязана в течение 90 дней передать Министерству обороны персональные данные всех украинских мужчин в возрасте от 18 до 60 лет.
LyudaT• вчера в 13:41
Ответ дляТА7НЯ7
для выявления местонахождения людей работающих НЕОНЛАЙН
та таких одиниці. І це треба, щоб людина була на робочому місці в момент приїзду тцк. А ще треба, щоб їх хтось пустив на територію підприємства/в офіс.

ТА7НЯ7• вчера в 20:04
Ответ дляLyudaT
ві не знаете как проникают на закрітую территорию? вілімівают двери, через забор... вс´ перечислять не буду. в общем незакорнніми способами проникают
Басина• 1 час назад
Ответ дляnatlem
Вони можуть унеможливити життя такої людини. Просто людина блокується за кодом скрізь. Одночасно вводиться вимога надати той самий код скрізь. І людина опиняється поза законом, без жодних прав, без можливості заробити, існувати, лікуватися. Насправді це цілком можливо зробити. І схоже на те, що до цього і йдуть. За кордоном українських чоловіків 18-60 вивели з правового поля. Від серпня 2026 їх тепер і дп документ не обслуговує, не кажучи про посольства. Тобто, українець без паспортного документа повністю перетворюється на нелегала. Я не знаю як люди будуть викручуватися, оскільки хто не зможе отримати нове громадянство, той опиниться поза законом і у новій країні. Так Україна примушує українців повертатися в Україну. Тих хто в Україні, примусять іншими методами. І оцей обмін базами між ДФСУ і МОН - то перший крок, це ж очевидно.
Коди в тцк і так є. Коли стаєш на облік, то серед документів є код. Так що податкова нічого нового їм не надасть.
Басина• 1 час назад
Ответ дляТА7НЯ7
Ця інформація теж є в тцк, бо відділ кадрів регулярно подає списки в тцк.