Так точно!• сегодня в 13:54

Сни - як же вони задовбали

Все життя в мене не сон, а голівудська студія... Як ці сни задовбали. Ну ладно коли сняться обстріли, то хоч ясно чому. Але коли не обстріли, то якісь гостпосюжетні трілери чи жахи, чи фантастика... Прям хоч сюжети записуй... Іноді прокинуся і думаю фух, нарешті заквнчилос, і засинати не хочеться, бо знову це кіно почнеться... І ні відпочити нормально, ні виспатися.
При чому із засинанням проблем нема. Від наявності стресу теж не залежить.
Заспокійливі типу біфрена чи валеріанки чи снодійні типу сондокса ще в десять раз гірше роблять...
В кого ще так що робите?
Ніяких проблем по неврології нема, взагалі зв´язку ні з чим не помічала... Кава не кава, молоко, чай, легка вечеря, не легка- ніяк не змінюється. Що вдень, що вночі...
Инстагра_мерша• сегодня в 14:02
Теж таким страждаю. Після таких снів прокидаюсь виснаженою, бо мозок замість того, щоб відпочивати, створює таке кіно протягом ночі.

Джем Шакіри• сегодня в 14:07
Возраст какой? Гормоны тоже провоцируют кошмары и всякий бред.
Добрая свекровь• сегодня в 14:11
В мене екшени на ад 😕.
Реально, як прибита після тих сновидінь.
Король дивана• сегодня в 14:13
мне последний месяц какие то дикие кошмары снятся
Без комплексів• сегодня в 14:20
Ответ дляДобрая свекровь
В мене екшени на ад 😕.
и у меня такая же фигня, мало того, после начала приема ад теперь эти сны
1) запоминаются на несколько месяцев после просмотра
2) идут многосерийными ужастиками, комбинируя разные прошлые сюжеты в один новый
автор Так точно! • сегодня в 14:21
Ответ дляДжем Шакіри
Зараз майже 50, але так все життя скільки себе пам´ятаю. Явно не від віку...
Джем Шакіри• сегодня в 14:23
Ответ дляТак точно!
Может было реже, а сейчас стало чаще. Но гормоны 100% влияют на это. На кого-то меньше, на кого-то больше. Плюс у вас, вероятно, такой тип нервной системы.