Шикаю і викаю• 10 августа в 14:14

Какие не дорогие свечи от молочницы вам подошли и быстро убрали ее

Легкой степени молочница
Королева краси• 10 августа в 14:16
Фуцис 1 таблетка
Як раз зараз на нервовій почві почалась, позавчора випила, сьогодні вже краще

Бриджит_Фрикандо• 10 августа в 14:17
Клотримазол крем,прям сразу легче
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Клотримазол крем,прям сразу легче
Пальцем туда мазать?
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:19
Ответ дляКоролева краси
Фуцис 1 таблетка
У меня на фуцис аллергия по всему телу пятна)
Аль де Барановна• 10 августа в 14:23
Пимафуцин. Не думаю, что они дешевые. Но мне лично очень подходят
Біле пальто• 10 августа в 14:25
Вагінальні таблетки клртримазол + крем такий самий (саме крем, не мазь). 6 днів.

+ Якщо прям зовсім сильно + 200 мг флуконазола і через 1-2 день ще раз.
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:27
Ответ дляБіле пальто

Вот такой крем? Его пальцем мазать внутрь можно?
Біле пальто• 10 августа в 14:29
Ответ дляШикаю і викаю
Да такий і аналогічні таблетки вагінальні. Дуже часто мені взагалі просто цього крема достатньо пару раз.
Біле пальто• 10 августа в 14:30
Ответ дляШикаю і викаю
Внутрь таблетки вагінальні,крем ззовні, всередину сенсу нема,для того ж інша форма є.

Принцепесочка• 10 августа в 14:30
Ответ дляШикаю і викаю
В мене такий, він з аплікатором
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:31
Ответ дляБіле пальто
Просто есть клотримазол свечи внутрь упаковка красная с синим производство Индия, а это Польша по моему. То есть свечи нужно лучше в коричневой упаковке, не Индию?
Біле пальто• 10 августа в 14:32
Доречі вагінальні таблетки потім якось наче розчиняються чи що і витікає як трішки рідини білої на ранок, це норм так і повинно бути, але треба прокладку чи щось таке.
Біле пальто• 10 августа в 14:34
Ответ дляШикаю і викаю
Мені більше подобається Польша. Хоча червоно-біло-синя Індія теж гарна. Якщо коричневої Польши нема, то індія норм.
Свечі клртримазол індійські не бачила. Лише аналогічні таблетки вагінальн.і
В принципі різниці зі свечами лише що тпблетку тпеба перед введенням змочити водичкою і все.
Молчавочка• 10 августа в 14:35
Клотримазол таблетки хорошо помогают, но у меня от них кровомазание было
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:38
Ответ дляБіле пальто
Поняла, спасибо 🙏
Ответ дляМолчавочка
А что это может означать
Біле пальто• 10 августа в 14:39
Ответ дляМолчавочка
ЗагаломКлртримазол місцево практично не всмоктується і тому системних реакцій не викликає. Отже впливати на гормональний фон не може. Хіба що чисто мехвнічне подразнення слизової, але то якось ніжніше треба використовцвати ..
Молчавочка• 10 августа в 14:40
Ответ дляШикаю і викаю
А что это может означать
Я так поняла это от раздражения слизистой было
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:40
Ответ дляМолчавочка
А это не опасно?

Oksana-vo79• 10 августа в 14:53
Автор, а ви впевнені що у вас кандидоз? Може до лікаря сходити все ж таки на мазок. Бо багато хвороб маскуються під нього, я не про ІПСШ
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 14:55
Ответ дляOksana-vo79
ПА был в презервативе, но из-за трения бывает зуд, совсем не большой. А внутри я пальцем проверила небольшие сгустки, я думаю, такие могут ли быть обычные или это молочница.. Сейчас нет возможности к врачу, если честно
Oksana-vo79• 10 августа в 15:04
Дивлячись, який день циклу. Перед М виділення міняються ж по консистенції. Використовуйте лубриканти під час.... І це може бути запросто алергія від механічного подразнення і від латексу. Просто я до чого, що саме ваш організм може бути стійкий до того ж клотримазолу, а ви будете лікувати і страждати((
Пустощі-веселощі• 10 августа в 15:07
Таблетка лучше
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 15:12
Ответ дляOksana-vo79
Использую лубрикант всегда, но может в этот раз он подсох.. не знаю даже.. Когда то клотримазолом пользовалась, вроде норм. Но и просто, лишний раз не хочется туда ничего вставлять. Может есть какие то просто мази вагинальнве для улучшения микрофлоры?
Oksana-vo79• 10 августа в 15:20
Як по мені то краще вагінальні таблетки місцево курсом і внутрішньо разово. Але як мінімум для кандидоза характерні сироподібні виділення з вагіни, почервоніння і набряк, тому і раджу Вам до лікаря. Будьте здорові!
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 15:21
Ответ дляOksana-vo79
Спасибо большое
Біле пальто• 10 августа в 15:35
Ответ дляOksana-vo79
Не нагнітайте... ’до лікаря’... Він візьме 800 грн за прийом, і призначить на хулярион коштів мазків та аналізів... А аотім ще раз 800 грн за прийом і ще за схему лікування...
Якби я при кожній дрібній молочниці бігала до лікаря, то мені б зп тільки на це і вистачало б...

Одна справа коли дійсно є вагомі підстави вважати що зось серйозне. Але дрібні загострення молочниці чи бак вагінозу тільки в ідеальному всесвіті потребують лікаря.
Бриджит_Фрикандо• 10 августа в 16:02
Ответ дляБіле пальто

И не говорите, меня как то так прихватила, я и фуцис неделю пила, и свечи какие то дорогие,ничего не помогало...Пошла к врачу, а она мне дешевый клотримазол выписала ...Удивительно,но помогло))) Анализ подтвердил молочницу,но до получения результатов уже все прошло
автор Шикаю і викаю • 10 августа в 16:14
Ответ дляБіле пальто

Когда то так бегала, все время одно и тоже и куча денег улетает
Teonaa• 10 августа в 17:14
Бакпосів і робочий препарат