Шикаю і викаю• 10 августа в 14:14
Какие не дорогие свечи от молочницы вам подошли и быстро убрали ее
Легкой степени молочница
Молчавочка• 10 августа в 18:31
Ответ дляБіле пальто
Не нагнітайте... ’до лікаря’... Він візьме 800 грн за прийом, і призначить на хулярион коштів мазків та аналізів... А аотім ще раз 800 грн за прийом і ще за схему лікування...
Якби я при кожній дрібній молочниці бігала до лікаря, то мені б зп тільки на це і вистачало б...
Одна справа коли дійсно є вагомі підстави вважати що зось серйозне. Але дрібні загострення молочниці чи бак вагінозу тільки в ідеальному всесвіті потребують лікаря.
Я колись зверталася до лікаря з молочницею, але то було давно, ще в студентські роки. Так мені призначали купу аналізів, бак посів, все було ідеальне, то лікування яке мені призначали було спринцевання ромашкою. Тільки коли завагітніла то лікар тільки глянув та сказав- у вас тут молочніца махровим квітом, і я така думаю- аааа, ось воно що, я до вагітності дуже мучилася, але діагноз такий мені не ставили та адекватного лікування не назначали . Ось і ходи до лікаря
Молчавочка• 10 августа в 18:33
Ответ дляШикаю і викаю
А это не опасно?
Потом само прошло, никаких последствий не было, так что думаю это реакция организма просто такая
Шикаю і викаю
• 10 августа в 18:47
Ответ дляМолчавочка
Ну лан.. Слушайте, а там прям обязательно шесть дней подряд или можно пару дней, если нет активных симптомов?
Молчавочка• 10 августа в 19:25
Ответ дляШикаю і викаю
Можете пару тройку дней повставлять свечи, а потом кремом дублировать , ну чтоб наверняка уже. Крем он более мягкий
Шикаю і викаю
• 10 августа в 19:27
Ответ дляМолчавочка
А кремом тут писали только поверхностно нужно?
Молчавочка• 10 августа в 22:21
Ответ дляШикаю і викаю
Кремом поверхностно пока пользуетесь свечами, а потом можно и вовнутрь куда достанете