Донька подруги• вчера в 16:50
Оспорити заповіт комусь вдалося?
Мій рідний брат дітей не має, одруженим не був. Але сказав мені що свою квартиру по заповіту залишає онукові другого брата ( нас в сім´ї троє я і двоє братів)
У мене теж є син, і я рахую що він теж має право на частку. Чи зможу я в суді оспорити заповіт після смерті брата? Дуже обідно, я ніби чужа їм (
Донька подруги
• вчера в 16:52
Він хворіє, я стараюсь йому допомогти. А він ще злиться на мене, каже не трать час я уже склав заповіт, і тобі нічого не світить
Кудрі кручу сама• вчера в 16:52
мне. я завещание перекрыла наследственным договором, который не оспаривается.
Любимка-анонимка• вчера в 16:52
Порахуйте ще раз, бо немає права у вашого синочка )) Це виключно на розсуд людини як вона вирішить розпорядитися своїм майном )
Донька подруги
• вчера в 16:53
Ответ дляКудрі кручу сама
А как мне это сделать? Идти к юристу ?
Донька подруги
• вчера в 16:54
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Але ж є судові справи, розглядаються різні ситуації і люди оспорюють заповіти
Кудрі кручу сама• вчера в 16:54
Ответ дляДонька подруги
А как мне это сделать? Идти к юристу ?
нет. к нотариусу.
Love_Love_Love_• вчера в 16:55
А що ваш син буде робити з частиною квартири?
P.S з оспоренеям у вас нічого не вийде.
Любимка-анонимка• вчера в 16:55
Ответ дляДонька подруги
Не у вашому випадку, тільки того шо ви так хочете і вам ’обідно’)
Донька подруги
• вчера в 16:56
Ответ дляLove_Love_Love_
P.S з оспоренеям у вас нічого не вийде.
Ну це уже його справа. Квартира велика трьох кімнатна
Я тертий жук• вчера в 16:56
Ответ дляДонька подруги
А как мне это сделать? Идти к юристу ?
В то место, откуда ноги растут идти тебе.
Горлаю зрання• вчера в 16:56
Ответ дляДонька подруги
Скорити можна лише процедуру написання: чи у всіх книжка підписи поставлено, чи людина була при тямі. А не те, кому заповідали
Love_Love_Love_• вчера в 16:56
Ответ дляДонька подруги
Що він по факту буде з нею робити, от я хочу від вас почути?
Я тертий жук• вчера в 16:57
Ответ дляДонька подруги
Основания для оспаривание? Их нет, кроме твоей фантазии, так что отдыхай!
Донька подруги
• вчера в 16:57
Ответ дляLove_Love_Love_
А яка вам різниця? Продати, або здати в оренду
Love_Love_Love_• вчера в 17:00
Ответ дляДонька подруги
Він не продасть і не здасть в оренду частину квартири.
Мені ніякої різниці, просто, ви дурна дура, або троль. Ви готові пересратися зі всією нодиною заради дуже і дуже сумнівної справи щоб виграти справу і влізти в новий срач, судову тяганину і роздор між братами на десятки років.
Розумна таким страждати не буде
Горлаю зрання• вчера в 16:58
Якщо Ви матиме пенсію/інвалідність, то матиме обов´язкову частку окрім заповіту
Донька подруги
• вчера в 16:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Розумна таким страждати не буде
Так після смерті можуть з тим онуком домовитись і поділити гроші порівну
Донька подруги
• вчера в 16:59
Ответ дляГорлаю зрання
Ну пенсію скоро буду мати уже
Фоточки нема• вчера в 17:00
Ответ дляДонька подруги
Я в законы у нас не верю, прав тот у кого больше бабла.
Но вы и мы простые смертные, где у нас бабло.
Мона_Лиса• вчера в 17:01
Ответ дляКудрі кручу сама
А якщо спадковий договір підписаний особою, яка в цей момент не розуміла значення своїх дій, або діяла під впливом помилки, обману чи насильства, теж не оскаржується? А чому?
Донька подруги
• вчера в 17:01
Ответ дляФоточки нема
Ну у меня больше денег чем у брата. Могу и судится с ним
Аноним_1858• вчера в 17:02
Ответ дляДонька подруги
Видно, знает вашу натуру, что помогаете только ради квартиры.
Мона_Лиса• вчера в 17:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Розумна таким страждати не буде
Троль, звісно ж.
Фоточки нема• вчера в 17:02
Ответ дляДонька подруги
Судитесь
Мона_Лиса• вчера в 17:03
Ответ дляДонька подруги
За що ви будете з ним ’судітся’?