Цвіпканя• Изменено вчера в 17:37
Що обрати?
Працюю на заводі, прийшла порівняно недавно, тоді ще платили не погано, були доплати , премії, вже добре навчилася новій для себе спеціальності( відділ оплати праці). Зараз немає завантаження через обстріли, не дають замовленнь , нас відправляють за вл.рахунок по 2 тижні в місяць , почала шукати роботу пропонують мінімалка+ конверт в комерційне підприємство( економічний відділ), це в 4 рази більше ніж я отримала з.плату за липень на зводі (за 10 роб.днів).
Іти? Напишу ще, що мені +/-50, до війни 20+ років працювала на іншому підприємстві, зараз через війну не працює
Зробіть вибір:
вже голосів:
Мінімалка+конверт
Робота на заводі
Цвіпканя
• вчера в 17:38
Ответ дляЯ погнала
автор, вам ехать или шашечки?
От не знаю. І єхать і шашечки.
Цвіпканя
• вчера в 17:40
Ответ дляБла бла бла
Вы же можете сама налоги платить.
До речі, це слушно думка. Так коли я на руки на заводі отримала трошки менше 10 тис, то так і податки платили,чуть більше мінімалки... Мене дістало чекати з моря погоди, обіцяли, що ситуація зміниться в червні, липні, серпні, тепер вже вересень без завантаження( без грошей)...
Цвіпканя
• вчера в 17:41
Ответ дляБла бла бла
Вы же можете сама налоги платить.
Я працювала так, що за мене платило податки підприємство. А війна показала, що не всі такі правильні роботодавці як там, де я працювала.
Дама с собачкой• вчера в 17:42
Ответ дляЯ погнала
автор, вам ехать или шашечки?
Может автору не хочется пенсию 3 тыс грн, до которой ей не так далеко.
Вакцениро Вона• вчера в 17:42
Ответ дляДама с собачкой
ще років 15 по діючим законам, а вони в нас часто змінюються не на користь суспільства
Країна мрій• вчера в 17:42
Ответ дляЦвіпканя
От не знаю. І єхать і шашечки.
Обстріли знижуватись не будуть(((
Тобто обирайте де можна заробити
Леді_Капуста• вчера в 17:42
Це якась діч😱
Хто в наш час переживає за податки?
Це ж такий скам
Хто в наш час переживає за податки?
Це ж такий скам
Вакцениро Вона• вчера в 17:43
ви можете платити податки з мінімалки + стаж буде йти. А конверт собі)
Думайте про себе.
Я погнала• вчера в 17:43
Ответ дляДама с собачкой
вы еще верите в пенсии?
ну ну
Я погнала• вчера в 17:45
Ответ дляДама с собачкой
вы ее зарплату видели? с 10 тыс официалки - она пенсию будет иметь как раз 3000
в лучшем случае
Цвіпканя
• вчера в 17:45
Ответ дляДама с собачкой
Так якщо на заводі стали погано платити, то ...Це та сама пенсія 3тис на виході...я переїхала і перейшла з простою на завод, щоб отримувати згідно робочого часу стаж, а дні за вл.рахунок зменшують ті податки суттєво...тому почала питати за роботу...
Басноплетка• вчера в 17:46
Автор, идите где можно заработать, завтра по заводу прилетит, вообще без работы останетесь. Сегодня запорожсталь всё, рабочие погибли. Реально живём одним днём хто в Украине.
Цвіпканя
• вчера в 17:46
Ответ дляКраїна мрій
Обстріли знижуватись не будуть(((
Тобто обирайте де можна заробити
Дякую. От і я такої думки. Залишилась ще співбесіда з власником.
Цвіпканя
• вчера в 17:47
Ответ дляЛеді_Капуста
Це якась діч😱
Хто в наш час переживає за податки?
Це ж такий скам
Хто в наш час переживає за податки?
Це ж такий скам
Та, от так виконані, в мене до війни все було в білу, стаж, з.плата. Війна все змінила.
Цвіпканя
• вчера в 17:48
Ответ дляБасноплетка
Обстріл був в мин червні...тому і замовлень не дають...
Дама с собачкой• вчера в 17:48
Ответ дляЯ погнала
вы еще верите в пенсии?
ну ну
І в 90-ті казали що пенсій не буде, але ж є. Краще хоч маленька пенсія ніж нічого. А дуже багато людей зараз втратили все майно й гроші, то на пенсію і доводиться жити.
Цвіпканя
• вчера в 17:49
Ответ дляВакцениро Вона
Думайте про себе.
Я так зрозуміла, що з мінімалки
Дама с собачкой• вчера в 17:50
Ответ дляЯ погнала
в лучшем случае
Пенсия примерно 40 процентов от зарплаты до вычета налогов.
Вакцениро Вона• вчера в 17:51
Ответ дляЦвіпканя
Я так зрозуміла, що з мінімалки
це взагалі ідеальний варіант.
Ніхто не знаю що буде завтра чи через 15 років з вашою пенсією.
Тому обирайте де краще, а може вам через рік два ще краща пропозиція поступить
Дама с собачкой• вчера в 17:52
Ответ дляВакцениро Вона
В 60 років пенсія, а автору 50. 10 років пролетять швидко.
Вакцениро Вона• вчера в 17:53
Ответ дляДама с собачкой
В 60 років - при наявності стажу мінімум 33 роки.
Щороку вимога до стажу для 60-річних зростає: у 2027 році знадобиться 34 роки, а у 2028 році — 35 років.
Цвіпканя
• вчера в 17:54
Ответ дляДама с собачкой
Я теж це розумію, але ж. І за вл.рахунок не входить в страховий стаж як і лікарняні.
Бойцовская• вчера в 17:54
Ответ дляДама с собачкой
Та яка вже різниця для тої пенсії, 10 тис офіційно чи 8 тис офіційно + конверт?
Цвіпканя
• вчера в 17:54
Ответ дляВакцениро Вона
це взагалі ідеальний варіант.
Дякую. Приймаю
Вакцениро Вона• вчера в 17:55
Ответ дляЦвіпканя
Дякую. Приймаю
Бажаю вам успіхів та грошей на новому місці!
Цвіпканя
• вчера в 17:55
Ответ дляВакцениро Вона
В мене вистачить , ще трошки і на мімалку буде, якщо додати стаціонарно навчання з 1995.
Вакцениро Вона• вчера в 17:56
Ответ дляЦвіпканя
якщо все це врахують і загальний буде 33 роки, тоді да