Піу!Піу!• вчера в 18:06

Скільки б ви могли прожити без сексу у шлюбі

І не завести собі коханця? Рік? Два? Кілька місяців? Чи набагато більше?
автор Піу!Піу! • вчера в 18:16
Ответ дляУгадайс
Так в чем вообще вопрос?Разводитесь на здоровье,зачем жить в стрессе
Квартиру ділити не хочеться) сумісно нажите майно…

Единорог_помог• вчера в 18:16
Ответ дляУгадайс
Я имела ввиду его рука для вас
Ему сильно эта ситуация бьёт по эго. Это сложновато, когда раньше каждый день, а теперь не можешь жене дать то, что она хочет. Та и я не получаю особо удовольствие от такой односторонней работы
Пліткарка• вчера в 18:16
Секса в браке нет давно только у меня (по сабжу)? Или у мужа тоже? Так то, завела бы быстро - мне он нужен.
Сусідка зверху• вчера в 18:17
більшість жінок живуть без сексу й їм норм, а от якщо хочете чоловіка, щоб біля вас був, тоді так-секс їм потрібен
Мусик Пусик• вчера в 18:19
Если всё остальное меня устраивает, то сколько угодно, мне секс не нужен. Но у вас же дело не в самом сексе, судя по комментариям.
Добрая свекровь• вчера в 18:17
Ответ дляПіу!Піу!
Ну тоді, будемо казати так, все доволі проблематично. В чоловіка дуже поганий характер. З плюсів - розумний, заробляє гроші, не пʼє, не курить, заохочує те, чим я займаюсь. З мінусів- агресивний, нарцисичний, по дому нічого не робить взагалі, гіперконтролюючий.
І до чого тут секс?
Сусідка зверху• вчера в 18:18
Ответ дляСунуся в чужі справи
Що це за плюси «розумний, не пʼє не курить?» в смислі, яка вам користь із цих плюсів? ви ж питаєте чи терпіти його чи розлучатись? То якщо розлучитесь у вас з плюсів зникне тільки «заробляння грошей». Так ви і самі можете заробити. Менше домашніх справ і нервотрьопки - більше часу і сил для карʼєри
тільки «заробляння грошей»....та не скажіть,для багатьох жінок це основний пункт по якому вони шукають чоловіка, тому дуже вагомий пункт...автор, дає гроші?
Сунуся в чужі справи• вчера в 18:18
Ответ дляПіу!Піу!
То напишіть реальні плюси а не «не пʼє не курить». Реальні плюси - це те що ви втратите розставшись із рим. Заробляє він на рівня з вами - мабуть на себе і витрачає, то на даний момент із плюсів його присутності в вашому житті - житло яке прийдеться ділити. Щось іще є чи це єдине що вас тримає?
Лепешечка• вчера в 18:19
Ответ дляПокращена
Ой-ой-ой, дамы! Вы сейчас просто разносите в пух и прах теорию пополамщиков,что секс нужен женщине не меньше, чем мужчине) Так что за один только секс должны быть рады его присутствию в вашем доме)
Я думаю чоловік автора наказує її відсутністю сексу.

Пьяная вишня• вчера в 18:19
Ответ дляПіу!Піу!
Не ідеально, але питання все-таки не про самі стосунки.
Отсутствие секса это следствие проблем
Цикавенная• вчера в 18:19
Ответ дляПіу!Піу!
Агрессивный? Сводки давно смотрели криминальные?
Сусідка зверху• вчера в 18:20
Ответ дляУгадайс
Тогда при чем тут секс.Жить с психом ради денег,да или нет?
так секса нема-тому й псих,для чоловіків це важливо
Сунуся в чужі справи• вчера в 18:20
Ответ дляСусідка зверху
Автор уже відписала що і сама заробляє стільки ж
ПробілНеПрацює• вчера в 18:20
для меня важен секс, оргазм, потому максимум месяц, пока на даче
Добрая свекровь• вчера в 18:20
Я щось не зрозуміла, як стосується вашого життя чиєсь чуже життя з сексом або без нього
одиночка• вчера в 18:20
Всегда. Если все остальное устраивает.
Сусідка зверху• вчера в 18:23
Ответ дляСунуся в чужі справи
й що, але ж вона сама заробляє+ мабуть бере з нього ще гроші, а може він все ій віддає)))думаю щось дає, бо тоді б вона написала що він заробляє
курасаны• вчера в 18:24
Ответ дляПіу!Піу!
Заводить любовника при живом муже для меня табу,но и у нас все норм.Да этого может не быть долго и то потому что он служит и не рядом с домом.А так нет смысла жить с человеком в молодом возрасте если секса нет,зачем.
Раздражевская• вчера в 18:24
хоть все життя. Для мене важливо фінансове питання та відношення чоловіка до мене. Якщо заробляє і мене любить, поважає, то на його проблеми з потенцією я легко зможу закрити очі. Секс не найважливіше в цьому житті

Сусідка зверху• вчера в 18:25
я думаю чоловік автора теж думає, навіщо мені ця жінка якщо сексу нема)))
Садова гойдалка• вчера в 18:25
Ответ дляПіу!Піу!
живу без цього 5й рік. Чоловік далеко.
курасаны• вчера в 18:25
Ответ дляЗ вишневого садка
А секс це дуже головне в житті? Без нього точно ніяк не прожити?
Если лично вашей паре норм то можно,но муж и жена не брат с сестрой,это другой уровень отношений
Кинг-Конгша• вчера в 18:25
Ответ дляПіу!Піу!
Это прям как у меня.
Пусин Кукин• вчера в 18:25
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Прожила бы сколько нужно, для меня это можно сказать последний по важности пункт в отношениях. Не вижу для себя причин изменять
Аналогічно.
Я однолюб, по коханцях пригати не можу а секс з одним і тим же партнером далеко не всіх на світі роками заводить
Love_Love_Love_• вчера в 18:27
Ответ дляПіу!Піу!
Яка різниця є секс з таким чи немає якщо воно чмо. Я в принципі не можу хотіти тупих деспотів, напів інвалідів
Love_Love_Love_• вчера в 18:28
Ответ дляПіу!Піу!
Гроші він заробляє на рівні зі мною. Міг би просто взагалі сидіти вдома, ховатися від ТЦК. Від ТЦК він, звісно, ховається, але принаймні заробляє.
Поясніть при чому тут секс?
Сунуся в чужі справи• вчера в 18:34
Ответ дляСусідка зверху
Ага, все їй віддає і сам живе святим духом. Не їсть не пʼє, ходить у порваних трусах які купив 20 років тому. А авторка на гроші чоловіка купляє сумки шанель і їздить на курорти сама без нього, і свою зп відкладає на окремий рахунок який буде тільки її при розлученні) ви так це уявляєте?) якщо він і дає гроші то вони в основному на нього і йдуть
А що таке?• вчера в 18:42
Месяц смогла бы
Не больше
Пуки-куки• вчера в 18:46
Ой, я не помню...надо посчитать... может где-то месяца 4 нет секса, но я пока не хочу - я заболела, ходила выясняла, что со мной, делала большой чекап по здоровью, муж каждый день хочет, но относится с пониманием, у нас именно в семье нет проблем, но есть какие-то отдельные незакрытые бытовые вопросы, на которые постоянно нужны деньги и я не могу успокоится, что они не решены и не решаются или решаются очень медленно, я еще без работы - меня это гнетет, я тревожная по каждому поводу, конечно, в плане секса муж страдает, а мне нормально пока и без него, с мужем разговариваем по душам, он эмпат, могу выговариваться ему, но секса нет у нас - я не хочу особо.
Штора с кисточкой• вчера в 18:45
Ответ дляПіу!Піу!
Питання - скільки? Одне діло прожити рік, інша справа жити десятиліттями.
Приблизительно 5 лет жила. Сначала сделала паузу. Потом осознала,что не хочу с ним. Но мне нужно было время ,чтоб уйти. Ушла. Потом развелась.