Блондинка в Шоколаде• вчера в 20:10
Готовы подписывать мирные соглашения на любых условиях?
Донбасс, язык, что угодно. Готовы?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да
Нет
Ух яка ж Я• вчера в 20:32
Ответ дляВеликий сатирик
Вони все розуміють. Вони ж відкритим текстом кажуть, шо хочуть шоб України не було, а всюди на нашій території оркостан. Вони не приховують це
Як же хочеться, щоб ці тупі орківськи суки відчули на собі все те, що ми маємо вже п´ятий рік.
Як же я їх ненавиджу...
Великий сатирик• вчера в 20:33
Ответ дляУх яка ж Я
Ні, з прифронтового міста.
Ви в курсі, що одна з вимог хуйла - повністю віддати їм Запорізьку та Херсонську область разом з неоккупованими землями та містами?
Ви розумієте, що це значить? Це значить, що русня матиме величезний плацдарм на Правому березі, ніхто не заважатиме переправляти війська, і це означає, що під загрозою весь Південь, вся ЦУ, і до західних областей не так і далеко. І що Миколаїв, КР, Дніпро будуть в зоні ураження рсзв.
Розумієте, що при таких умовах питання оккупації Миколаєва, Одеси, Дніпра, Кропивницького, а за ними Черкас та Києва це питання декількох місяців?
Орчихи і раша боти вже синіх голів наставили. Здохніть, кацапські суки.
Зараз кругом в українському неті, раша боти створюють тисячі одинакових тем, всі теми про голод, про капітуляцію, про те ніби то вони українці і готові здатися рашистам.
Жинси на дитину• вчера в 20:33
и всех кварталовцев убрать из власти, проверить каждого, судить и пересажать. заканчиватели войны и борцуны с коррупцией.
После 18• вчера в 20:34
Ответ дляПросериарила молодость
Конечно на любых условиях, когда ты в центральной /западной части страны. Но, если ты в Запорожье, Харькове, Одессе? Для них условия- это проснуться в рашке.
Сложный вопрос. Не голосовала
Ті жителі також мають вибирати мир на будь-яких умовах. Бо мені в Києві ,наприклад, набагто простіше
Великий сатирик• вчера в 20:34
Ответ дляОхиИВздохи
Чому в рашу? Я хочу в Фінляндію, мені потрібні відкриті кордони. Там також війни немає.
Удалено администрацией...
Зараз все скажу• вчера в 20:34
Ответ дляВеликий сатирик
Именно поэтому до сих пор между ЛНР/ДНР и РФ существует граница чуть ли не с личным досмотром и заполнением анкеты?
короткопамятна• вчера в 20:34
Ответ для18 мнеУЖЕ
а те кто ответили ’нет’ я так понимаю вещают из ЭУРОПЫ с пособий???
Из Киева
ОхиИВздохи• вчера в 20:35
Ответ дляВеликий сатирик
А патріоти, розповідають, що росія ось ось розвалиться, що ресурсів в України більше,нам допомагає весь світ і взагалі ми вже перемагаємо.
ОхиИВздохи• вчера в 20:36
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Раніше тільки твоя мама знала що ти дурепа. Тепер ще й порадниця знає.
короткопамятна• вчера в 20:36
Ответ дляВиннипуховна
я за то чтобы провести открытый опрос, готов ли на условия или не готов, и всех кто не готов, отправить на фронт. Вот реально интересно какие тогда будут результаты голосования
Так фронтовики и против сдачи Украины
Зараз все скажу• вчера в 20:37
Ответ дляУх яка ж Я
Як же я їх ненавиджу...
Готовы умереть под завалами или жить с оторванными руками и ногами?
Ну, чтоб дождаться когда там у нас будет достаточно Фламингов чтоб устроить им ’то же самое что и у нас’?
После 18• вчера в 20:37
Ответ дляУх яка ж Я
Ні, з прифронтового міста.
Удалено администрацией...
Голубка миру• вчера в 20:38
Ответ длякороткопамятна
Нет, если будет капитуляция, то нам кранты
Каптитуляция - это вы слишком. Но в бесконечной войне нам тоже кранты. Странно этого не понимать.
После 18• вчера в 20:38
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну не прям на все. Но добазариться можно.
На все має бути
Зараз все скажу• вчера в 20:38
Ответ дляВеликий сатирик
А украинцы какие темы создают в ответ?
Тумба-юмба• вчера в 20:38
Ответ для18 мнеУЖЕ
Борисфенка, так влом домой
Тумба-юмба• вчера в 20:39
Ответ дляВиннипуховна
и наших верние этажи с сынками
короткопамятна• вчера в 20:39
Ответ дляЗараз все скажу
Вам про этот плацдарм сказали по какому-то утюгу, вы и повторяете...
А теперь пойдите и на картонку напишите обращение к властям - СТРОЙТЕ УКРЕПЛЕНИЯ ПО ЕСТЕСТВЕННЫМ РУБЕЖАМ!
И все - никакого плацдарма не будет
Какие укрепления? Как вы себе их представляете?
После 18• вчера в 20:39
Ответ дляВеликий сатирик
Та не здавайтесь, заради бога. Всім покуй на вас. Сидіть під кабами і проклинайте русню. Це має допомогти.
После 18• вчера в 20:41
Ответ длякороткопамятна
Які кранти?
Зараз все скажу• вчера в 20:40
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
’родные места’
в вашем корявом исполнении должны писаться:
’роднИє мєста’
Ух яка ж Я• вчера в 20:40
Ответ дляЗараз все скажу
И все - никакого плацдарма не будет
Я особисто бачила і знаю, як було, коли русня була на Правому березі. Село мого чоловіка було в оккупації, від величезного багатого села одні горілі стіни залишились.
І я розумію, що в нас вже гема Марченка, який зупинив орків під Миколаєвом, коли місто вже на 80%в оточенні було.
Я розумію наслідки, а ви ні, бо не хочете думати або відробляє тут кацапські фублі.
Найкращий рубіж - це Дніпро. Його складно форсувати.
І укріплення не врятують від рсзв ані Дніпро, ані Миколаїв.
І що робити з майже мільйонним Запоріжжям?
Куди людей дівати? Бо хуйло хоче всю Запорізьку область, а значить і Запоріжжя.
Пустите до себе жити пару родин? Чи нехай здихають на вулиці?
После 18• вчера в 20:40
Ответ длякороткопамятна
Так фронтовики и против сдачи Украины
Удалено администрацией...
Зараз все скажу• вчера в 20:40
Ответ длякороткопамятна
В чем это будет выражаться?
После 18• вчера в 20:40
Ответ длякороткопамятна
Удалено администрацией...
Тумба-юмба• вчера в 20:41
Ответ дляУх яка ж Я
Ні, з прифронтового міста.
или нет .
у меня уже дом забрали , так что я за остановку , а не вечно под прицелом.
корейцы остановились 50 лет
Финляндия тож решала такой вопрос с рашкой. не видно нападения на хельсинкм
корейцы остановились 50 лет
Зараз все скажу• вчера в 20:41
Ответ длякороткопамятна
Так фронтовики и против сдачи Украины
’Мочу пить’ (с) полезнее?
Ух яка ж Я• вчера в 20:41
Ответ дляВеликий сатирик
Пропаганда в русні завжди була на високому рівні, а серед людей достатньо дурнів без зачатків критичного мислення.