побольшомусекретику• вчера в 23:24

Закуска к пиву - что приготовить?

Нужны простые варианты закусок к пиву, чтобы порадовать друзей.
Дайте згадаю• вчера в 23:25
что вы раньше готовили?

Вишня на торті• вчера в 23:26
Крылышки
Love_Love_Love_• вчера в 23:28
Раки/креветки
Без QR коду• вчера в 23:31
Гренки с чесноком
MacOS-ница• вчера в 23:38
гренки, канапки с сыром, картошку фри, попкорн, пиццу
Сиамская сороконожка• вчера в 23:41
Беру куриное филе смазываю специями с солью и на сутки в бумагу в холодильник, потом вешаю его с помощью зубочисток в духовку на решетку и часов 5-6 на 100 градусов
кураГАЛЯ• вчера в 23:49
Я би просто купила чіпсів з сухариками та горішками. Можна чіпси зробити самостійно в духовці, з лаваша з різними спеціями.
Або лаваш з сулугуні та зеленню на грилі.
Экспертиза• вчера в 23:57
Ответ дляСиамская сороконожка
І я таке роблю, тільки трохи інакше (в коморі сушу, так само і бастурму - вона два тижні сушиться). Можна ще в сушарці філе, але я дешеву боюся брати, тут писали, що дешеві вогненебезпечні, а дорогу мені дорого
Хтомолодець? Я!• сегодня в 00:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Раки/креветки
Облезут