Звёздонька• сегодня в 12:01

Пішли б ви в ЗСУ, в тил, щоб у чоловіка була бронь

Дуже прошу тему без сварок.
Є вакант в фінслужбу, Одеса, зарплата від 22х т грн. Під час проходження вашої служби, якщо є неповнолітні діти, у чоловіка буде офіційна бронь.
автор Звёздонька • сегодня в 12:19
Ответ дляAntoninaya1
Ні, їм не соромно замість себе і своїх чоловіків доправити до пекла кого завгодно.
Мені не соромно, я у війську з 2014 року, з моменту окупації мого дому. А чоловік був в таких місцях, де не побажаю нікому. А соромно повинно бути іншим.

Antoninaya1• сегодня в 12:21
Ответ дляЗвёздонька
Фінансовий фронт найважчий, особливо зараз.
автор Звёздонька • сегодня в 12:22
Ответ дляAntoninaya1
У вас форумний фронт? Самий передовий?
Елена1265• сегодня в 12:23
Нет, не пошла бы
Ol-a• сегодня в 12:24
Ответ дляЗвёздонька
Вы б хоть темы свои почистили воительница
Розаріум Ютерзен• сегодня в 12:30
Ответ дляЗвёздонька
А де і з ким весь цей час знаходилися ваші діти, поки ви з чоловіком були у війську?
lisulya• сегодня в 12:31
Ответ дляЗвёздонька
Офіс, фінслужба не на території частини, з розуміння безпеки
І яка ж бронь буде в чоловіка? Може відстрочка?
anta_res• сегодня в 12:33
Ответ дляЗвёздонька
Все вірно. Це система. Але зараз ті хто приходить, підписують строкові контракти, та будуть мати можливість звільнитися після закінчення контракту. Якщо держава знов щось не придумає(((
Ви ще забули сказати, що як будете не дуже поблажливі на своїй посаді, то вас запросто переведуть на аналогічну в, наприклад, сусідній області. Будете потім шукати квартиру зі своєї зарплатні, а чоловік буде сам виховувати вашу дитину
lisulya• сегодня в 12:36
Ответ дляЗвёздонька
Знаєте, я коли бачу, як волають ті, у кого ТЦК забирають чоловіків, завжди думаю, а що було у людей в голові 4 роки? Чол у не шукали варіантів, як отримати чи бронь, чи відстрочку. І коли пропонуєш ось такий варіант, то коментарі такі як ваш. Тобто і свого не дам, і сама не піду, а під@р@ми ТЦК.

Прошу, давайте без цього всього. Шукаємо людину, потрібно знайти протягом місяця, бо в колективі мінус один через підвищення.
По-моему зверским одесским ТЦКашникам все равно и на брони и на отстрочки.

Prervana• сегодня в 12:37
Да, пошла б конечно, если б дети были - это вообще был бы мой вариант номер 1 в решении вопроса отсрочки
Daria0000• сегодня в 13:08
Нет.
Причина проста - один должен быть выездной, чтоб в любой момент взять ребенка и выехать.
Два военнообязанных в семье меня не устраивает.
Самопожертвования с моей стороны во время войны уже достаточно. Пусть мужчина сам думает как защитить себя и свою семью.
LyudaT• сегодня в 13:08
Ответ дляЗвёздонька
Взагалі дуже непоганий варіант, під час мобілізації у нас є пані, яка прийшла, щоб у чоловіка була бронь. З нами вже 2 роки, до цього працювала в банку, у нас їй подобається більше
Але все одно треба пройти навчання, як всі, незалежно від посади, це 2 місяці бзвп. І потім може будуть наряди.
Daria0000• сегодня в 13:12
Ответ дляPrervana
Вас бы устроило то, что не смогли бы уже вывезти детей в случае чего?
Irisha_2014• сегодня в 13:12
Ответ дляЗвёздонька
в якому регіоні працювати, можна в лічку?
Khmelnichanka• сегодня в 13:14
Ні.
Заради броні для чоловіка - точно ні.
Irii• сегодня в 13:23
Ответ дляIrisha_2014
У пості ж написано, що Одеса. І не працювати, а служити, запам´ятайте це.
Svitlo_• сегодня в 13:27
Ответ дляЗвёздонька
Якщо когось зацікавить пропозиція, пишіть в особисті. Єдине, що обовʼязково БЗВП, під час якого вже будете отримувати грошове забезпечення, територіально недалеко
А ось і підвох. Не пішла б.
Svitlo_• сегодня в 13:28
Ответ дляЗвёздонька
Це не мій чоловік. Мій військовий. У нас працює пані, яка прийшла саме за для чоловіка
Ну прийшла і прийшла.
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляЗвёздонька

І ви не розумієте чому? Ви пропонуєте стати війсьвозобов´язаною жінці і вже двом залежати від ТЦК.

автор Звёздонька • 2 часа назад
Я пропоную варіант, ніхто не тягне проти волі. Усі дорослі люди, можуть зважити всі за і проти.
КотоВовна• 2 часа назад
Я розглядала такий варіант. Але відмовилась від нього.

1. Треба проходити БЗВП. Десь в палатках 51 день без зв´язку.
2. Частина, де я пройшла попередню співбесіду - частина забезпечення. І мій висновок ВЛК має бути ’придатна для частин забезпечення’. А тут взагалі без гарантій, бо я не маю таких хвороб.
Можна влізти в це та потім заїхати не туди.
3. Я зараз можу виїхати, потім не зможу.
автор Звёздонька • 2 часа назад
Ответ дляКотоВовна

Так, перший і третій пункт все вірно. Другий у нас трішки інакше, але загалом теж вірно
КотоВовна• 2 часа назад
Ответ дляЗвёздонька
То здоровому військовозобов´язаному таке розподілення не світить.

Тим більше, що маю права категорії С, отримані 26 років тому.

Хто мене економістом розподілить?
oboeva• 2 часа назад
Ответ дляЗвёздонька
Да конечно, уволиться, чтоб мужа сразу призвали?
oboeva• 1 час назад
Ответ дляЗвёздонька
А что ж ві не говорите про 51 день в палатках? И что там делать, кстати надо.
автор Звёздонька • 1 час назад
Ответ дляoboeva
Я писала про БЗВП, не маніпулюйте.
автор Звёздонька • 1 час назад
Ответ дляКотоВовна

Хто мене економістом розподілить?
Ви не військовозобовʼязані. Ви приходите в частину яку обрали, призначаєтеся на посаду, потім у вас період адаптації в частині, тільки після цього БЗВП. Вас не забирає ТЦК на вулиці, не плутайте
oboeva• 1 час назад
Ответ дляЗвёздонька
Я писала про БЗВП, не маніпулюйте.
Не писали
Нульовий день: прибуття, медогляд, видача форми та амуніції.Індивідуальна підготовка: поводження зі зброєю, стрільба, такмед, топографія та зв´язок.Дії у складі підрозділу: злагоджені маневри, робота в окопах та міських умовах.Комплексне тактичне заняття: триденний підсумковий іспит на полігоні.
автор Звёздонька • 44 минуты назад
Ответ дляoboeva
Не писали
Писала. Але коли людина САМА приходить в частину, на бзвп вона іде вже з частини, після зарахування на посаду. Фактично це вже військовослужбовець конкретної частини, який іде на БЗВП
TaFo• 9 минут назад
Ответ дляoboeva
Не писали
ой блин..
уже звучит как пиздец