Новопоштинская• 2 часа назад
Київ, у вашій школі розглядають варіант дистанційного навчання
Якщо справи восени і взимку дійсно будуть не дуже? Чи не чекати і писати заяву на домашнє навчання? Школа в нас дуже хороша, не хочеться її кидати. Виїздити надовго не плануємо, максимум - пересидіти холоди.
СережкинаЯ• 2 часа назад
А смысл домашнего обучения? Я без наезда. Я правда не понимаю, что выиграет ученик (мама) в случае выбора между двумя бедами: онлайн&домашнее? Домашнее - это ещё больший капец. При онлайн хоть часть забот на себя берет школа. Или я не понимаю?
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляСережкинаЯ
Ви правильно розумієте. Звісно, хотілося б онлайн. Але якщо школа не буде таке вводити, то що робити, щоб лишитись навчатись в цій школі, не дивлячись на виїзд?
СережкинаЯ• 2 часа назад
Дополню: в Одессе та же фигня на рассмотрении((. Очень меня пугают анкетирования и опросы. Рассматривают очно либо посменно (полуочно) 1, 5, 9 и 11 классы.
СережкинаЯ• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
Ничего себе, я значит вас не правильно поняла. Я думала, что во всех школах есть онлайн на случай тяжёлых времен.
А как у вас было в ковид и в моменты обострений?
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
Кому хотелось бы онлайн? Разве что у вас дом частный,дрова,генератор. Мои в школу хотят,там одноклассники, движ,а дома что? Сидишь уныло перед ноутом
НеВРотик• 2 часа назад
Вряд ли. У нас костьми ложилась школа за очное в прошлом году. Ходило по 5 учеников в классе, могли бы на это время дистанционно сделать.
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляСережкинаЯ
Під час ковіду дитина там не навчалась. Виїздили з Києва ми тільки на початку повномасштабної. Після деокупації Київської обл. ми повернулись і весь час тут. В школі у нас 1 день на тиждень онлайн (через те, що не всі учні вміщуються у сховище).
Неновая почта• 2 часа назад
не рассматриваю, надеюсь и не будут. Сейчас к пропускам очень лояльно относится, не выспался ребенок после тревоги, оставляете дома.
Зачем постоянно дома торчать?
Бавовна• 2 часа назад
Я підходила з цим питанням до заступника директора минулого тижня. Поки департамент освіти не розглядає жодних дистанційних онлайн форматів. Не одна я зверталась з проханням розглянути дистанційний формат, але школа немає право вирішувати це самостійно. Тому написала заяву на сімейне навчання, син буде відвідувати школу як і відвідував, а у разі сильного загострення ситуації, перейдемо на сімейне навчання. Думаю, якщо чимало сімей в Києві так зроблять, то департамент почне чухатися і таки дозволить онлайн формат.
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляЗараз на дієті
Онлайн для тих, хто виїхав чи збирається. Як альтернатива. Для бажаючих.
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
Ну, в нашей школе просто учителей не хватает. И очно и онлайн вести уроки...
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
якщо ви все рівно залишаєтесь в Києві, то яка перевага сидіти вдома?
В школі дітей хоча б подалі від вікон відведуть в умовне укриття, а вдома діти нікуди не підуть. То як на мене ризики суттєво вищі.
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляНеновая почта
Зачем постоянно дома торчать?
Онлайн - за бажанням. Для тих, хто виїхав, навіть в село, за місто.
Бавовна• 2 часа назад
Ответ дляНеновая почта
Ні, в Києві не плануємо залишатись у разі якщо обстріли і далі будуть продовжуватись в тому ж дусі. Я після вибухів більше не можу заснути, потім важко працювати.
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
В прошлом году было люто холодно, не было отопления ,но все ходили в школу
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
як ви собі це уявляєте? для вашої зручності наймуть ще штат вчителів, які будуть проводити уроки онлайн? Чи в дві зміни працювати за чиї кошти?
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
якщо будуть сильні обстріли, то ймовірно не буде і світла, а отже і ніякого онлайну.
Як на мене, то якщо немає нормального навчання, то нехай краще дадуть дітям спокій. Взимку продовжили канікули майже на місяць і ніхто нічого не втратив. А от той перелік завдань типу на дистанційному навчанні - навіщо це знущання?
Бавовна• 2 часа назад
Ответ дляЗараз на дієті
В ліцеї сина минулої зими два тижні був онлайн формат, а потім два тижні додали канікул. Зараз знайшли спонсорів і купили генератор який даватиме тепло і можливість роботи столової. Але тут питання більше в безсонних ночах. Зараз Київ практично кожну другу ніч обстрілюють.
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляНеновая почта
В нас таке вже практикували. Вчитель веде урок для тих, хто в класі, при цьому в нього ввімкнено зум і доєднані ті учні, які вдома.
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляБавовна
Мои ходят на 2-3 урок
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
у нас таке теж було, але потім почались перебої зі світлом і це все припинилось. Плюс не всі вчителі заморочувались тим зумом, і починалось, тому видно, тому не видно, тому не чутно. Тому вчителі просто почали забивати. І щоб в зумі все чутно було, то треба або стояти поруч з ноутом, або камери і мікрофон.
Неновая почта• 2 часа назад
купа міст, де діти не мають модливість вчитить очно, той же Харків. То мені здається треба цінувати і якомога більше вчитись очно, поки хоч якась є можливість.
А якщо все самостійно онлайн, то краще оптіми мабуть немає варіанту.
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляНеновая почта
Ясно, що це потребує певних зусиль і технічних рішень. Але в результаті це краще, ніж учні не будуть відвідувати школу взагалі ніяк.
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
краще, якщо вони будуть відвідувати школу очно, а в особливо важкий період (якщо він буде) подовжать канікули.
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляНеновая почта
Так ми і цінуємо. Але що як це стане фізично неможливо? З одного боку держава нас закликає кудись поїхати з міста, щоб в безпеці перезимувати, а учні що? Куди їх подіти? Як бути з навчанням?
Новопоштинская
• 2 часа назад
Ответ дляНеновая почта
Але ж ми не знаємо, скільки той особливо важкий період триватиме....
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
що означає фізично неможливо? Ну от минулої зими в школі не було опалення, в коридорах було +12, і в мене в квартирі стільки ж.
На щастя, просто продовжили канікули, поки ті труби лагодили, а не мучили дітей дистанційним. А по суті дистанційне - це перелік завдань на опрацювання. То хто хоче і може, може і так самостійно виконувати ті завдання.
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
ну от і дізнаємось, навіщо зараз це питання піднімати і накручувати себе?
Більшість дітей нікуди не виїде, то треба враховувати потреби і інтереси більшості.
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляНовопоштинская
знаєте, мені ці обговорення завжди нагадують історію з ковідом. Тоді теж проводили опитування, хто за онлайн (тоді вого хоч можливе було), хто за очно.
І от половина класу вопили, що вони ні за що не будуть ризикувати здоров´ям дітей і не поведуть в школу ні за яких оставин.
Адміністрація вирішила навчатись очно, відркили запасні входи, змістити початок уроків в різних класах, щоб не було натовпу в один час. Я теж хвилювалась, але думаю, клас буде маленький, може 10-15 дітей, треба йти. І що...приводжу дитину, а там повний клас)) І діти всіх тих мамок, які ні за що ’не будуть ризикувати’.
З цього роблю висновок, що люди топлять за те, що їм особисто більш зручно, і маніпулюють безпекою в якості аргумента.
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Не обговорюють.
Побачимо по ситуації.
Спочатку буде очне навчання, а взимку можливо онлайн.
Побачимо по ситуації.