Смайлик• Изменено вчера в 17:40

Жіночки 45+, ті хто самотні зараз і шукаєте пару

Для життя. Питання : як відноситися до військового, який тимчасово служить у вашому місті, живе в іншому, але запрошує на побачення із ’серйозними намірами’, бо хоче створити сім´ю? Чи пішли б з таким на побачення після тижня переписування? Доречі, спочатку не казав , що служить, і що він сам з іншого міста.
Зробіть вибір:
вже голосів: 57
Пішла б, бо вдома сумно
Не пішла б, бо брехня в початк
Ваш варіант
Додекаэдр• вчера в 18:21
Девочки, давайте все кинем жалобу на этого идиота. Какого он рекламирует узких блогеров здесь

Ламборджини• вчера в 18:25
Ответ дляДодекаэдр
На всі скаргу кинула, як бачите, адмінам подобається. Не заходила була сюди з пів року, пора взагалі валити звідси.
Тяжка справа• вчера в 18:34
Ответ дляША! я прийшла!
Зачем Вам те мужики.
Мне супер здорово одной. Лучшие годы живу.
а що саме в житті для вас як лучшие годи? як у вас зараз життя організовано?
Парова машина• вчера в 18:45
У таких військових в 90% випадків вдома сім´я є
автор Смайлик • вчера в 19:09
Ответ дляДодекаэдр
А там вешает это все не одинокая матильда? Видно, что 40 + и без детей. Поклоняется яйцам, чтоб хоть кто-то глянул на нее и оценил какая она хорошая. А ты сам, что делаешь на бабском форуме? Тебе, наверное не дает даже такая матильда, что топит там за яйца.
Ти амеба ? Чи ще не доріс до амеби?
автор Смайлик • вчера в 19:12
Ответ дляТяжка справа
Хоч адресного не мені, але у мене найкращі роки без шлюбу це просто жити і робити те, що хочеться в моменті . Не думати про кухню, прання, уроки, прийти додому опівночі і нікому не відчитувась де була і що робила, як у класика : ’хочу горілку п´ю, хочу халву їм’ ( не буквально, звісно). Це і є для мене кайф.
Додекаэдр• вчера в 19:24
Ответ дляСмайлик
Ти амеба ? Чи ще не доріс до амеби?
Автор, вы не тому написали. Я тут сражаюсь с идиотом, что токсичные видео с ютуб кидает, а меня еще оскопбляют
автор Смайлик • вчера в 19:27
Ответ дляДодекаэдр
Оу, вибачте за неуважність 🙏🙏🙏
Меряю линейкой• вчера в 19:43
Ответ дляАстановитесь
Печальная суровая правда одинокой матильды
А при чем тут ваша судьба к этой теме?