Латексне альтер ЕГО• вчера в 17:49

Державна школа з офлайн навчанням і проживанням

Якщо ви не дотягнули до УФМЛ :)
У Києві розпочинає роботу бординговий клас. Що це таке, і як взяти участь | Нова українська школа https://share.google/avsryqIFt2LuXn95d
Бабайко• вчера в 17:52
Это пздц ... очередной...

Варена цибуля• вчера в 18:38
Там грант для избранных
автор Латексне альтер ЕГО • вчера в 19:42
Ответ дляВарена цибуля
Там грант для избранных
Там не грант, там спонсорується вся школа, але треба мати вмотивовану дитину, це визначальне. У мене похресниця в подібній школі в Тернополі вчиться, там круто. Відбір був чесний. Але похресниця реально активна, волонтерить, учасниця молодіжної громадської організації.
Варена цибуля• вчера в 19:56
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Там грант
Читайте информацию
При чем тут Тернополь ?
автор Латексне альтер ЕГО • вчера в 20:12
Ответ дляВарена цибуля
Там грант
Читайте информацию
При чем тут Тернополь ?
То журналістка некоректно написала, є відбір на програму, подаватися на грант окремо не треба.
Навела приклад іншої бордингової школи, що вона не для обраних.

Кого цікавить, сам узнає деталі. Сперечатися не бачу сенсу.