добрий день, репетитор з математики та фізики 1-9 клас 250грн/год
дочка переходить в 11 клас, навчається в дуже гарному фізико математичному ліцею, вже більше року веде заняття у дітей, с фізики та математики
гарно підтягує шкільну програму і навіть більше
продовжує заняття під час навчального процесу
номер телефону
+380 97 944 92 91
номер телефону
+380 97 944 92 91
Бабка-байкерша• вчера в 21:36
Ну таке
Якщо погратися просто, то можна
А якщо говорити про серйозне навчання, то потрібен досвідчений репетитор
Якщо погратися просто, то можна
Голова колгоспу• сегодня в 03:11
Деякі досвідчені репетитори з маленьких міст працюють за таку ж ціну.
Як для дитини, що ще навіть не закінчила школу, то занадто дорого!
Голова колгоспу• сегодня в 03:17
Автор, Вам ще 2 роки тому писали, що треба ставити ціну мінімальну, щоб були хоча б якісь клієнти. Потім спрацює сарафанне радіо (якщо донька, звісно, буде класно проводити уроки та буде результат у дитини).