Кудрі кручу сама• вчера в 22:02
Продажа квартиры как перевезти деньги
Кто не так давно решился продать квартиру из тех кто в последнее время имеет временную защиту в Европе, нужен совет .
Вроде решилась продать квартиру в Харькове, очень мне дорогую и любимую, но стоит закрытая и платим коммуналку , и в ЕС платим дорущую аренду .
Так вот как выгоднее перевести (перевезти) деньги через границу, после продажи без потерь, даже 2% для нас существенная сумма.
Приходит в голову только перевозить по 9999 е, буду ехать с дочкой за раз и е можно ,почти 20000, сумма будет примерно 45 +т. Можем ли мы 2 р пересечь границу туда сюда в течении 1-2 дней ?
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляКарамбОлька
У березні 22 року приїхали у село Рішньовце. Потім у Нітру переїхали
Ми пів року жили в Шаля біля Нітри , в Нітру також їздили )
Ms. Похвала• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
Я думала это сразу сделать в Украине, обмен
Надо считать что выгоднее, кататься туда назад тоже ж не бесплатно
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляНе люблю натовп
Договор купли-продажи,справка от нотариуса.Для ипотеки может и банковская выписка,если планируете покупать недвижимость
Договор будет, думала частями приехать положить тут на счёт, так посоветовал нотариус тут в Словакии, нотариус наш украинец
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
До 10000 на взрослого , потом в Европе надо доказать происхождение средств ( договоров купли продажи, цена в грн и фиксируйтесь в евро или дол в договоре) . Если ездить не каждый день , то вопросов не возникает обычно. Знакомые так делали
Скорее всего в гривне в Украине прописывают , я точно сама не знаю , как все сделать правильно, эх
Шкідлива молекула• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
Что вы имеете ввиду база ?
В дальнейшем возможно на ипотеку, но это в мечтах
База- в смысле доказать происхождение денег и использовать в выгодном для вас русле. Например , те наличные , которые я декларирую из Украины, при выезде 4-х из семьи , более удобно зачислить на мой фоп , нежели на компанию мужа, в стране где мы живем .
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
Та вот уже 4,5 года ждём , приехала в Харьков плакала над своей квартирой , заплатила коммуналку и стоит она опять закрытая ... Как подумаю о продаже сердце кровью обливается
А покупці вже є?
Lydmila408• 2 часа назад
Продайте людям по сертифікату ’Е відновлення’
Прийдуть гроші Вам від держави на картку.
КарамбОлька• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
У мене є єврова картка українського банку.
Для навчання потрібно було, робила виписку з картки і розиаховувалася нею.
Можливо вам такий варіант також розглянути? Покласти гроші в Україні на картку
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляКарамбОлька
Ще можете сказати, що на лікування їздили, на обстеження. Знайомі таке говорили.
О дякую! тим більше що в України я дійсно роблю обстеження різноманітні, як їду
КарамбОлька• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
🙋 земля кругла.
А з нами жила сім´я з Харкова. Бо цього часу ми дружимо. Вже,яеі рідні.
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляЧавонадо
А покласти на рахунок не варіант?
Там буде 2 % здається
Дама с собачкой• 2 часа назад
без деклараціі на таможні у вас в європі банк не візьме на рахунок ці кошти, будуть лише налом. нічого там офіційно купити не зможете. краще задекларуйте, але укр сторона перевірить усі чеки про зняття коштів з укр банку і чеки мають бути не старші 90 днів.
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляКарамбОлька
А здавати в оренду?
Там все новеньке тільки зробили ремонт , все робили для себе , пожили рік , шкода здавати , потім можу не впізнати хату після аренди
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Похвала
Да, я прикилывала, это все же будет дешевле, хотела вообще на следующий день поехать , чтоб не ехать потом через всю страну
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляШкідлива молекула
Ага, поняла , спасибо
КарамбОлька• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
Ви вже готові її продати. Тому оренда, враховуючи ризики, може бути для вас вихід.
Мої знайомі здають в Харкові. У них декілька квартир. Одна також новенька, не жили і дня. 8 березня 2022 року планували переїхати.
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляLydmila408
Їх потім довго знімати з картки є обмеження
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляКарамбОлька
Треба буде щє дізнатися про цей варіант
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляКарамбОлька
🙋 земля кругла.
Це точно :)
Лепетун• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
Підкажіть, що продаєте? Розглядаю покупку
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляДама с собачкой
Начебто юрист говорив що тут можна до 10 000 за раз покласти на рахунок як що є купівля продаж
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляКарамбОлька
Донька тут в цьому році поступила на навчання , а це ще 4 роки , тому скоріш за все ще 4 р будемо тут, ну і в Харкові небезпечно , невідомо куди прилетить нажаль. У нас вже під Ізюмом розбило будинок повністю, пряме влучання ( дача була ), але мені досі не дали сертифікат , весь час в них якісь відмазки , то того їм не вистачає то сьго...
Слухи-руки не распускаю• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
На Європейському не має обмеження ?, я думало що також до 10000
Ні, будь яку суму
Чавонадо• 2 часа назад
Ответ дляКудрі кручу сама
Моїм знайомим із Сум сертифікат дали того року,дивно
Кудрі кручу сама
• 2 часа назад
Ответ дляЧавонадо
Пощастило , я думаю, що людський фактор. Село було під окупацією, там повно снарядів, територія замінована. Наприклад, мене змушують особисто їхати туди фотографувати. Хочу вони там буди все зафіксували давно, але мені роблять нерви
Lydmila408• 2 часа назад
Ответ дляЧавонадо
Я теж вже отримала сертифікат за квартиру в Донецькій обл.
А за чоловіка квартиру ,ще не отримали,хоча статус ’зруйнований’ у будинку вже є,але у нас співвласники за кордоном і ми чекаємо від них довіреність.